تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ویرایش پی دی اف Avanquest Expert PDF Professional

نرم افزار ویرایش پی دی اف Avanquest Expert PDF Professional 9.0.270 یکی از برترین نرم افزارهای مدیریت اسناد پی دی اف می باشد .  با استفاده از نرم افزار ارائه شده میتوان یک سند پی دی اف با کیفیت بالایی را طراحی کرد . نرم افزار با توجه به حجم کم و کارائی پیشرفته ، بسیاری از کاربران را در سراسر دنیا به سوی خود جذب کرد . نسخه نرم افزار ویرایش پی دی اف Avanquest Expert PDF Professional 9.0.270 که در سال 2014 روانه بازار شد با تغییراتی و سرعت پردازش بالاتر نسبت به نسخه های قبلی همراه است .

تب های موجود در نرم افزار که به تعداد 10 عدد می باشدبه کاربر اجازه میدهد تا ویرایش کامل اسناد را برعهده بگیرد . پنجره های موجود در نرم افزار شامل Home , Create and Convert , Insert And Edit  , Review , Forms , Security Help , View , Help می باشد که هر کدام نقش خاصی برای ویرایش فایل اسناد ویرایش ایفا میکنند .

حال میخواهیم به صورت مختصر نحوه فعالیت های تب های موجود در نرم افزار ویرایش پی دی اف Avanquest Expert PDF Professional 9.0.270 را شرح دهیم . نوار Home در نرم افزار Avanquest Expert PDF به کاربران این دسترسی را میدهد تا بتواند فایل فراخوان شده پی دی اف را مشاهده و بر روی فایل پی دی اف متن ، تصویر ، نحوه نمایش به صورت تمام صفحه را شرح دهد . تب Create and Convert تبدیل اسناد پ دی اف به فرمت های تصاویر و تبدیل ورد به را پشتیبانی میکند . لذا میتوانید فایل ها و تصاویر خود را توسط این بخش به اسناد پی دی اف تبدیل کنید . تب Insert and Edit به کاربر این امکان را میدهد تا اسناد پی دی اف را به تغییرات ظاهری آن را مدیریت کنید . تب Review نحوه نمایش فایل پی دی اف تنظیم و ویرایش برای مثال میتوان از این تب برای استفاده از Text Box و یا ابزار High Light برای ویرایش متن اشاره کرد . تب Forms ایجاد فرم های گوناگون در محیط اسناد پی دی اف می باشد بدون آنکه کاربر بخواهد از نرم افزار مکمل استفاده کند همچنین میتوانید برای نوشته اسناد خود کلید طراحی کنید با کلیک بر روی آن به صفحه مورد نظر منتفل شود . تب امنیتی Security به کاربر کمک میکند تا امنیت در اسناد پی دی اف برقرار شود این تب از 6 ابزار مختلف استفاده میکند . نرم افزار ویرایش پی دی اف Avanquest Expert PDF Professional 9.0.270 مناسب برای سیستم عامل ویندوز می باشد . 

– ویژگی نرم افزار Avanquest Expert PDF Professional : 

– ویرایش حرفه ای اسناد پی دی اف 

– استفاده از 10 تب ویرایش پی دی اف

– تبدیل تصاویر و فایل Word به پی دی اف 

– تبدیل فایل PDF به تصاویر  و فایل Word

– ویرایش محیط پی دی اف

– استفاده از ابزار Watermark

– ابزار استفاده از نمایش اسناد

– ساخت Form های پیشرفته

– استفاده از ابزارهای امنیتی

– محیط گرافیکی جذاب

– مناسب برای سیستم عامل ویندوز

– مناسب برای سیستم عامل 32 و 64 بیتی

.

– تصاویری از محیط نرم افزار Avanquest Expert PDF Professional :

دانلود نرم افزار ویرایش پی دی اف Avanquest Expert PDF Professional

سایت مرتبط : Avanquest

– سیستم عامل مورد نیاز :

Windows® Vista / 7 / 8
Pentium IV 1.6 Ghz Processor
512Mb RAM [Rec 1024Mb]
30Mb Disk space

Windows® XP/2000
Pentium III 500Mhz Processor
256Mb RAM
30Mb Disk space

 دانلود نرم افزار ویرایش پی دی اف Avanquest Expert PDF Professional با لینک مستقیم به صورت رایگان از سایت دانلود فارسی همراه با آموزش نصب

لینک دانلود