دانلود آنتی ویروس Kaspersky Anti Virus 2019 v19.0.0.1088

به روز رسانی :

1397/02/03 نسخه v19.0.0.1088 اضافه شد .

نرم افزار آنتی ویروس Kaspersky یکی از قدرتمندترین و محبوبترین نرم افزار های آنتی ویروس در سراسر جهان می باشد که نیازی به معرفی به کاربران حرفه ای اینترنت ندارد . لابراتوار کسپرسکی در سال 1997 توسط ناتالیا و یوگنی کسپرسکی تاسیس شد . دفتر اصلی این شرکت در روسیه می باشد و در کشور های انگلستان ، فرانسه ، آلمان ، هلند ، لهستان ، رومانی ، چین ، ژاپن ، آمریکا و کره جنوبی نمایندگی دارد . این نرم افزار ستون فقرات سیستم امنیتی کامپیوتر شما است که از سیستم شما در برابر ویروس و نرم افزار های جاسوسی محافظت می کند . این نرم افزار در پشت صحنه ی کامپیوتر شما فعالیت می کند و قادر است با هوش مصنوعی بسیار بالای خود و آپدیت های هفتگی خود از کامپیوتر شما در برابر تهدیدهای ناگهانی ویروس ها محافظت می کند . نرم افزار Kaspersky دارای بانک اطلاعاتی قدرتمندی از تمامی فایل های مخرب است . تفاوت بسته Internet Security با Antivirus در این است که در بسته Internet Security آیتم های خاصی برای کاربرانی که مدام با اینترنت سر و کار دارندوجود دارد ، اما شکی نیست که آنتی ویروس کسپر هم یکی از قدرتمندترین ها محسوب می شود . در حال حاضر کسپرسکی طبق آمار سایت های معتبر از جمله TopTenReviews یکی از 3 آنتی ویروس برتر دنیاست .

Kaspersky - Screen

File Anti-Virus :آنتی ویروس کسپرسکی با استفاده از اسکنر قدرتمند خود، تمامی فایل های موجود در هارد دیسک را جستجو می کند و در صورت شناسایی ویروس به کاربر گزارش میدهد و به دستور کاربر فایل شناسایی شده را حذف میکند . Mail Anti-Virus :موتور اسکنر کار گرفته شده در نرم افزار آنتی ویروس کسپرسکی در هنگام دریافت ایمیل های مخرب، از ورود کاربر به محتوای داخل ایمیل جلوگیری نموده و از انتشار ویروس ها از طریق ایمیل جلوگیری بعمل می آورد . Web Anti-Virus :برخی از صفحات وب سایت ها با خود ویروس هایی را جا به جا میکنند که با دریافت و یا ملاقات با سایت ها ممکن است فایل های مخربی به سیستم کاربر وارد شوند . آنتی ویروس کسپرسکی ملاقات با تمامی وب سایت های سلامت را با یک علامت سبز رنگ نمایش میدهد و در صورت بازدید کاربر از صفحه، وب سایت مخرب را قفل میکند و از ورود کاربر جلوگیری میکند . Application Control :قسمت کنترل نرم افزار به کاربر این امکان را میدهد تا بتواند تمامی قسمت های موجود در نرم افزار را کنترل کند . کنترل موتور اسکنرها ، فعال و غیر فعال کردن بخش های مختلف آنتی ویروس ، دسترسی کاربران به نرم افزار و زبان نرم افزار ، نحوه آپدیت و … را در این قسمت شامل می شود . Anti-Phishing :با استفاده از این بخش میتوان صفحات جعلی و مخرب برخی از وب سایت هایی را که میخواهند سیستم اطلاعات شخصی کاربر را بدست بیاورند شناسایی کرد و از ورود کاربر به این نوع صفحات جلوگیری به عمل آورد . Safe Money :Safe Money امنیت در درگاه های پرداخت را برای کاربران فراهم میکنند تا بتوانند با اطمینان کامل خرید اینترنتی را دور از دسترسی هکرها انجام دهند . Parental Control :بخش کنترل والدین از فرزندان می تواند بسیار کاربردی واقع شود و با استفاده این بخش از آنتی ویروس کاربران میتوانند محدودیت برای دسترسی والدین به اینترنت و زیر نظر داشتن فعالیت آن ها را فراهم کنند . ویژگی های نرم افزار Kaspersky Anti-Virus :– محافظت از کامپیوتر شما در برابر ویروس ها، تروجان ها، نرم افزارهای جاسوسی و کرم های اینترنتی و  …– کارایی موثر، دقیق و سریع– عکس العمل بسیار سریع در برابر تهدید های جدید و ناگهانی– قابلیت بررسی سریع فایل ها، نرم افزارها و وبسایت ها– بررسی دقیق و چک کردن تمامی فعالیت های اینترنتی کاربر و ورودی و خروجی های سیستم در اینترنت– چک کردن و بررسی فایل ها و برنامه های در حال اجرا در حافظه سیستم– محافظت از اطلاعات هارد دیسک– نظارت و بررسی دقیق هارد دیسک– برقراری امنیت ومحافظت از نامه های الکترونیکی– بلاک کردن نرم افزار های جاسوسی و نرم افزارهای تبلیغاتی جاسوسی– اسکن ترافیک اینترنت و پهنای باند– دارای دو دیوار آتش قدرتمند و شخصی– کنترل و بررسی کانکشن های Wi-Fi و VPN– و …

Kaspersky Anti Virus 2019 v19.0.0.1088

Kaspersky Anti-Virus features include real-time protection, detection and removal of viruses, trojans, worms, spyware, adware, keyloggers, malicious tools and auto-dialers, as well as detection and removal of rootkits. It also includes instantaneous automatic updates via the "Kaspersky Security Network" service.


According to Kaspersky, "Kaspersky Security Network service allows users of Kaspersky Lab security products from around the world to help facilitate malware identification and reduce the time it takes to provide protection against new (“in the wild”) security risks targeting your computer.


Microsoft Windows users may download an antivirus rescue disk that scans the host computer during booting inside an isolated Linux environment. In addition, Kaspersky Anti-Virus prevents itself from being disabled by malware without user permission via password access prompts upon disabling protection elements and changing internal settings. It also scans incoming instant messenger traffic, email traffic, automatically disables links to known malware hosting sites while using Internet Explorer or Firefox, and includes free technical support and free product upgrades within paid-subscription periods.

لینک دانلود