تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار 4K Stogram v2.8.1.1970 – Win

به روز رسانی :

1398/08/25 نسخه v2.8.1.1970 اضافه شد.

4K Stogram برای دانلود عکس و کلیپ از اینستاگرام در سیستم و کامپیوتر استفاده می شود که بصورت اختصاصی امکان دریافت عکس از اکانت های Private را فراهم می کند. برای استفاده از این نرم افزار تنها کافیست تا نام کاربری و لینک عکس/ویدئویی که خواهان دانلود آن هستید را در رابط کاربری نرم افزار وارد کنید و بر روی کلید Follow user کلیک کنید تا بتوانید عکس را در کامپیوتر خود ذخیره کنید. اینستاگرام یک نرم افزار مخصوص انتشار ویدیو و عکس است که امروزه در میان کاربران از محبوبیت بسیار فراوانی برخوردار است ، تعداد بی شمار کاربران و دارا بودن عکس ها و ویدیو های زیاد باعث شده است که نرم افزار 4K Stogram در میان کاربران از محبوبیت فراوان و هر روز بر تعداد کاربران آن افزوده شود. یکی از نکات مهم در این مورد عدم استفاده از اینستاگرام بر روی کامیپوتر و لب تاب است و لازمه داشتن نرم افزار نصب بودن بر روی  گوشی های موبایل است. از دیگر محدودیت های اینستاگرام نبودن گزینه ی دانلود برای فیلم ها و عکس هاست که با استفاده از نرم افزار 4K Stogram این امکان به شما داده خواهد شد.

ویزگی های نرم افزار  :-دسترسی به اکانت ها اینتساگرام خود-امکان داشتن چندین اکانت مختلف همزمان-استفاده از برنامه جهت مشاهده فیلم ها و عکس ها-امکان فالو و آنفالو کردن کاربران-دانلود عکس و فیلم های موجود بر روی اینستاگرام
نام: 4K Stogram
تاریخ انتشار: 2017
ژانر: مدیریت شبکه های اجتماعی
فرمت فایل: EXE
رمز فایل: www.download.ir

4K Stogram v2.8.1.1970

4K Stogram is an Instagram Downloader for PC. The program allows you to download and backup Instagram photos and videos, even from private accounts. Just enter Instagram user name or photo link and press 'Follow user' button. Open up wide new vistas of imagery all from your desktop.


Features:
Grab photos of few account simultaneously and save it in JPEG on your desktop.
Follow your favourite photographers and get their latest photos automatically.
Login with your Instagram credentials and download photos of private friends accounts.
Access to your viewer directly from the application.
Download Instagram video in MP4 format.
Enjoy the minimalistic interface of application.

لینک دانلود