تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار A Qibla Locator v1.5.1 برای اندروید

A Qibla Locator این نرم افزار یک جهت یاب می باشد که تخصص آن یافتن جهت قبله می باشد. نرم افزار A Qibla Locator قصد دارد به تمام مسلمانان دنیا که قصد سفر دارند، کمک کند تا به آسانی و به دقت جهت قبله را بیابند. این نرم افزار اطلاعات مربوط به موقعیت کاربر را از طریق GPS دریافت می کند. زمانی که برنامه قادر نباشد از روی GPS اطلاعات مورد نیاز را دریافت کند، جهت یاب سمت شمال را نشان می دهد. نرم افزار A Qibla Locator بسیار ساده، آسان و در عین حال دقیق می باشد که می توانید در سراسر دنیا از آن استفاده کنید و بهره ببرید.

سایر مشخصات : این نرم افزار علاوه بر جهت یابی قبله قادر است زمان و اوقات شرعی روز و روزهای آینده را به شما نمایش دهد. همه اطلاعاتی که می توانید از آن استخراج کنید تنها با موقعیت قرارگیری شما محاسبه می شود. به علاوه این نرم افزار با متدهای مختلف محاسبات پشتیبانی می شود. متدهای مربوط به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، جامعه بزرگ مسلمانان جهان، جامعه مسلمانان شمال آمریکا (ISNA)، دانشگاه علوم اسلامی کاراچی، موسسه شیعیان اثناعشری قم و… . این نرم افزار کاربردی و دقیق محصولی از استودیوی Priadimulia Wibisana می باشد که اکنون می توانید از قابلیت های آن برای زمان عبادت خود استفاده کنید.

دانلود نرم افزار A Qibla Locator

ویژگی های نرم افزار A Qibla Locator :– پشتیبانی توسط تیم های قوی محاسبات اوقات شرعی سراسر دنیا– کاربری بسیار آسان و دقیق– دارای قابلیت اعلام اوقات شرعی– دریافت اطلاعات از طریق GPS

A Qibla Locator

لینک دانلود