تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار AASHTOWare Pavement ME Design 2013 v1.3.28 – Win

AASHTOWare Pavement ME Design یک نرم افزار طراحی پیاده رو است که بر اساس راهنمای طراحی پیاده سازی مکانیستی-تجربی است و ویژگی های آن را در نرم افزار محاسباتی نمونه اولیه همراه می کند. ME Design با پشتیبانی از AASHTO در زمینه طراحی مکانیکی و تجربی طراحی خاکستری، تجربه ای تازه را به شما می دهد. ME Design یک ابزار نرم افزاری آماده برای پشتیبانی از کارکرد طراحی روزافزون روزافزون مهندسان پیاده رو عمومی و خصوصی است. تجزیه و تحلیل داده های انحراف معیار و ابزار شمارش مجدد یک برنامه نرم افزاری مستقل است که می تواند برای تولید مقادیر پیش بینی شده برای نرم افزار AASHTO Pavement ME Design برای طراحی توانبخشی استفاده شود. این ابزار قادر به تحلیل فایل های داده های خام خام است که از آزمایش FWD دستگاه ها، مجددا به محاسبه مجدد مدول لایه الاستیک در جهت پیاده روهای انعطاف پذیر و سخت و تولید ورودی برای انجام طراحی توانبخشی با استفاده از Pavement ME، می توان از آن برای انجام تجزیه تحلیل پشتیبانی و محاسبات انتقال بار بار (LTE) استفاده کرد. علاقه مندان به طراحی کف‌سازی، پیاده‌رو و سنگ‌فرش به خوبی نرم افزار AASHTOWare Pavement ME Design را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی کف‌سازی، پیاده‌رو و سنگ‌فرش است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی کف‌سازی، پیاده‌رو و سنگ‌فرش افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون AASHTOWare سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی کف‌سازی، پیاده‌رو و سنگ‌فرش دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای طراحی کف‌سازی، پیاده‌رو و سنگ‌فرش هستید نرم افزار AASHTOWare Pavement ME Design یکی دیگر از محصولات AASHTOWare  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی کف‌سازی، پیاده‌رو و سنگ‌فرش بر آورده سازید. نرم افزار AASHTOWare Pavement ME Design با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی کف‌سازی، پیاده‌رو و سنگ‌فرش همراهی خواهد کرد. نرم افزار AASHTOWare Pavement ME Design تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی کف‌سازی، پیاده‌رو و سنگ‌فرش برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی کف‌سازی، پیاده‌رو و سنگ‌فرش و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir AASHTOWare Pavement ME Design center

ویژگی های نرم افزار AASHTOWare Pavement ME Design :– سادگی کار با نرم افزار– بهره‌گیری از مدل تجربی-مکانیکی Mechanistic-Empirical Pavement Design Guide– آنالیز و تحلیل استراتژی‌های بهینه‌سازی و صرفه‌جویی در مواد اولیه– انجام محاسبات Backcalculation از ورودی‌های مختلف– دریافت داده‌های انحراف‌سنجی از FWD– محاسبه در جا لایه الاستیک برای مواد منعطف و صلب-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی کف‌سازی، پیاده‌رو و سنگ‌فرش– نرم افزار کاربردی طراحی کف‌سازی، پیاده‌رو و سنگ‌فرش-انجام طراحی کف‌سازی، پیاده‌رو و سنگ‌فرش با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار AASHTOWare Pavement ME Design  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   AASHTOWareنوع نرم افزار :  ابزار طراحی کف‌سازی، پیاده‌رو و سنگ‌فرشنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

AASHTOWare Pavement ME Design 2013 v1.3.28

AASHTOWare Pavement ME Design is a pavement design software, which builds upon the mechanistic-empirical pavement design guide, and expands and improves the features in the accompanying prototype computational software. ME Design supports AASHTO"s Mechanistic-Empirical Pavement Design Guide, Interim Edition: A Manual of Practice. ME Design is a production-ready software tool to support the day-to-day pavement design functions of public and private pavement engineers. The Pavement ME Deflection Data Analysis and Backcalculation Tools is a standalone software program that can be used to generate backcalculation inputs to the AASHTO Pavement ME Design software for rehabilitation design. The tool is capable of analyzing raw deflection data files obtained from Falling Weight Deflectometer (FWD) testing devices, backcalculating in-place elastic layer moduli for flexible and rigid pavements and generating inputs for performing rehabilitation design using Pavement ME. It can also be used to perform loss of support analysis and load transfer efficiency (LTE) calculations.

لینک دانلود