تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Abelssoft EverDoc 2019 v3.55 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/11نسخه جدید Abelssoft EverDoc 2019 v3.55 اضافه شد.

Abelssoft EverDoc یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت اسناد در سیستم است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  مدیریت اسناد در سیستم بر آورده سازید.  امروزه استفاده از  مدیریت اسناد در سیستم به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه  مدیریت اسناد در سیستم باعث شده است. ابزارهای  مدیریت اسناد در سیستم با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از  مدیریت اسناد در سیستم نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با  مدیریت اسناد در سیستم را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با  مدیریت اسناد در سیستم سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه  مدیریت اسناد در سیستم برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Abelssoft EverDoc به خوبی نیازهای شما را در زمینه  مدیریت اسناد در سیستم برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه  مدیریت اسناد در سیستم هستید ، نرم افزار Abelssoft EverDoc تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Abelssoft EverDoc با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه  مدیریت اسناد در سیستم به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Abelssoft EverDoc دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Abelssoft EverDoc به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی  مدیریت اسناد در سیستم را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Abelssoft EverDoc می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه  مدیریت اسناد در سیستم اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  مدیریت اسناد در سیستم برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

Abelssoft EverDoc ccenter

ویژگی های نرم افزار Abelssoft EverDoc :

– سادگی کار با نرم افزار

– مدیریت کلیه اسناد و دسته بندی آن ها بر اساس نوع فرمت

– امکان گرفتن آسان پرینت از اسناد

– امکان جستجوی سریع در بین اسناد

– مرتب سازی اسناد براساس روش های مختلف

-محیط بسیار قویی

-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز

-ابزار بسیار قویی  مدیریت اسناد در سیستم

– کاربردی در امر  مدیریت اسناد در سیستم

-انجام  مدیریت اسناد در سیستم با بیشترین سرعت و کمترین زمان

-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها

-و ….

مشخصات نرم افزار Abelssoft EverDoc  :

پلتفرم   : PC / Laptop

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

شرکت سازنده :   Abelssoft

نوع نرم افزار :  ابزار  مدیریت اسناد در سیستم

نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Abelssoft EverDoc

Abelssoft EverDoc 2019 v3.55

PDFs, pictures or e-mails - you can now conveniently archive everything you need. Simply print the desired document and it will automatically be filed in the background without additional work, Quick and easy access to your documents via full text search and different sort methods (name, date, keyword), EverDoc includes the possibility to create and restore backups of your library. This way you can always keep your documents safe.


Keep track of your data
EverDoc manages all documents and formats in a convenient way: PDFs, pictures, e-mails, texts and other documents.


No easier way!
Regardless of the type - PDF, picture or mail - just print a document like you used to and EverDoc will archive and manage it automatically, without bothering you.
You want to skip printing completely? Just drag & drop documents directly into EverDoc. The most popular data formats like Word, PDF, Libre Office and OpenOffice are supported. Managing your files was never easier.


OCR - Text recognition
You can add your documents in any picture format. The integrated OCR is able to read the contents of these images.


Don’t search, but find!
Never again browse huge, dusty piles of documents. In EverDoc you can clearly arrange your files and sort them by date, title or assigned keywords. And if that’s not enough, you can always use the full text search inside the archive.


Safer with backup
The more you use your digital document manager the more you need it. This made us integrate a backup mechanism for you to always be able to restore your archive on another computer.


Integrated Cloud connection
EverDoc automatically detects and indexes the established Cloud service providers.

لینک دانلود