تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Abelssoft KeyDepot 2019 v6.2 – win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/9/26نسخه جدید Abelssoft KeyDepot 2019 v6.2 اضافه شد.

Abelssoft KeyDepot، شما می توانید مدیریت رمزهای عبور خود را با هماهنگ سازی KeyDepot انجام دهید. رمزهای عبور خود را با خیال راحت و به روشنی مدیریت کنید و به هیچ عنوان نگران دسترسی های غیر مجاز و یا فراموش کردن رمزهای عبور خود نباشید. علاوه بر این KeyDepot می تواند بین چندین رایانه شخصی نیز همگام سازی شود. بنابراین شما می توانید به کلمه عبور خود از تمام دستگاه هایی که در حال کار با آنها هستید دسترسی داشته باشید. این ویژگی یکی از ویژگی های بسیار مهم و کاربردی این نرم افزار است که باعث شده به واسطه آن کاربران زیادی در سراسر جهان از این نرم افزار کاربردی اسنفاده نمایند. همچنین شما می توانید تمامی اطلاعات ورود به سیستم خود را به وضوح در دسته بندی های خود ذخیره نمایید تا در صورت لزوم به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. یک نکته مهم در باره این نرم افزار این است که KeyDepot اطلاعات رمزهای عبور شما را با استفاده از الگوریتم AES-256 که در ایالات متحده برای اسناد دولتی طبقه بندی شده است، ذخیره می کند. این یعنی بالاترین حد امنیت که باعث می شود خیال شما از هر بابت راحت باشد.

Abelssoft.KeyDepot.center

ویژگی های نرم افزار Abelssoft KeyDepot 2019 v6.2:

 استفاده از الگوریتم AES-256 برای ذخیره رمزهای عبور

قابلیت همگامسازی بین چندین رایانه

رابط کاربری ساده

امنیت بسیار بالای اطلاعات

و …

مشخصات نرم افزار Abelssoft KeyDepot 2019 v6.2:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : قفل گذارینوع فایل : EXE

Abelssoft KeyDepot 2019 v6.2 - win

Password management with synchronisation. KeyDepot administrates your passwords safely and clearly. Furthermore KeyDepot can synchronize between several PCs, so you have access to your passwords from all the devices you are working with.


Manage your passwords
Save all your login information clearly in self-defined categories.


Maximum security
KeyDepot stores your password data using the AES-256 algorithm, which is approved in the U.S. for state documents classified top secret.


Have I been hacked?
The brand new security check monitors if one of your logins has been comprimised in a known hack, and alerts you as soon as possible.

لینک دانلود