تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Abyssmedia Audio Converter Plus v6.0.0.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/14نسخه جدید Abyssmedia Audio Converter Plus v6.0.0.0 اضافه شد.

امروزه استفاده از تبدیل فایل های صوتی به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه تبدیل فایل های صوتی باعث شده است. ابزارهای تبدیل فایل های صوتی با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از تبدیل فایل های صوتی نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با تبدیل فایل های صوتی را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با تبدیل فایل های صوتی سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه تبدیل فایل های صوتی برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Abyssmedia Audio Converter Plus به خوبی نیازهای شما را در زمینه تبدیل فایل های صوتی برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه تبدیل فایل های صوتی هستید ، نرم افزار Abyssmedia Audio Converter Plus تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Abyssmedia Audio Converter Plus با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه تبدیل فایل های صوتی به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Abyssmedia Audio Converter Plus دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Abyssmedia Audio Converter Plus به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی تبدیل فایل های صوتی را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Abyssmedia Audio Converter Plus می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه تبدیل فایل های صوتی اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای تبدیل فایل های صوتی برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

Abyssmedia Audio Converter Plus center

ویژگی های نرم افزار Abyssmedia Audio Converter Plus :

– سادگی کار با نرم افزار

-تبدیل تمامی فرمت ها

-تبدیل در تمامی فرمت ها و کیفیت های موجود

-محیط بسیار قویی

-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز

-ابزار بسیار قویی تبدیل فایل های صوتی

– کاربردی در امر تبدیل فایل های صوتی

-انجام تبدیل فایل های صوتی با بیشترین سرعت و کمترین زمان

-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها

-و ….

مشخصات نرم افزار Abyssmedia Audio Converter Plus  :

پلتفرم   : PC / Laptop

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

شرکت سازنده :   Abyssmedia

نوع نرم افزار :  ابزار تبدیل فایل های صوتی

نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

 

Abyssmedia Audio Converter Plus

Abyssmedia Audio Converter Plus v6.0.0.0

Abyssmedia Audio Converter Plus is a powerful, professional solution designed for converting the most popular audio formats and Audio CD tracks directly into MP3, WMA, OGG, AMR, FLAC, APE or WAV formats. High-quality 32-bit converter engine guarantee performance boost on multi-core CPU and allows precision sample rate conversion. Converter can process 24-bit and 32-bit WAV files for DVD Audio mastering. Integration with Windows Explorer enables easy conversion for entrie folders. Just add audio files, select output folder and format and you are ready to convert them in one click.


Main Benefits:
Performance optimizations for multi-core CPUs from Intel and AMD
Import Audio Files from Playlists (M3U, PLS)
Keep directory structure during conversion
Transfer audio tags during conversion
Retain the original file creation time
High precision sampling rate conversion between 8000Hz, 11025Hz, 16000Hz, 22050Hz, 32000Hz, 44100Hz, 48000Hz amd 96000Hz
High quality conversion between 8 bit, 16 bit, 24 bit, 32 bit(integer) and 32 bit(IEEE floating point)
Allows you to create CD compatible WAV files so you can burn them on a CD.
Shell Integration: By simply right clicking a file, folder or a group of files, you can start the conversion process from Windows Explorer.
Support Drag and Drop: You can convert files or folders by dragging and dropping them onto the software's desktop icon or main window.
Batch conversion: You can convert many files in one batch regardless of their source formats.
Allows you to convert entire folders and sub-folders
Close integration with other audio tools like sound recorder and sound editor

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
خرید پستی نرم افزار Abyssmedia Audio Converter Plus
خرید
لینک دانلود