تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Abyssmedia AudioRetoucher v4.9.5.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/10نسخه جدید Abyssmedia AudioRetoucher v4.9.5.0 اضافه شد.

ابزارهای پردازش و ویرایشگر صوت امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های پردازش و ویرایشگر صوت افزوده می شود. نرم افزار Abyssmedia AudioRetoucher تمامی نیازهای شما را در امر پردازش و ویرایشگر صوت برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Abyssmedia AudioRetoucher می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای پردازش و ویرایشگر صوت برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه پردازش و ویرایشگر صوت کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار Abyssmedia AudioRetoucher را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

Abyssmedia AudioRetoucher center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Abyssmedia AudioRetoucher :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی پردازش و ویرایشگر صوت– نرم افزار کاربردی پردازش و ویرایشگر صوت-انجام پردازش و ویرایشگر صوت با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Abyssmedia AudioRetoucher  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Abyssmediaنوع نرم افزار :  ابزار پردازش و ویرایشگر صوتنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Abyssmedia AudioRetoucher

Abyssmedia AudioRetoucher v4.9.5.0

Abyssmedia AudioRetoucher is a utility for adjusting and changing tone and sub-tone in an audio file that supports various audio formats such as MP3, WMA and WAV, which allows you to slow down the sound of the reader in the background of the song, Change and adjust tempo, tempo and sound step. With the support of powerful processors, AudioRetoucher provides high speed audio processing and can be used to amplify and adjust the frequencies below or above an audio file. By calculating and detecting BPM for MP3 files with the help of this software you can adjust the speed instantly. AudioRetoucher is an application tool for musicians and musicians in recording studios.

لینک دانلود