دانلود نرم افزار Accessory Share Stuff v3.1 – win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/02نسخه جدید Accessory Share Stuff v3.1 اضافه شد.

Accessory Share Stuff، این نرم افزار ابزاری جهت به اشتراک گذاری مطالب و برنامه ای است که شما را به Google Photos، یاهو فلیکر، تقویم گوگل و سرویس Cloud Cloud شما متصل می کند. تبادل عکس ها، آلبوم های عکس، فیلم ها و رویدادهای تقویم با این سرویس های ابری کاری ساده است که می تواند باعث شود حافظه سیستم خود را تا حد بسیار زیادی خالی کنید. این نرم افزار با نمایشگر تصاویر و پخش چند رسانه ای که دارد برای دسترسی سریع به رسانه های به اشتراک گذاشته شده بسیار مناسب بودخ و می تواند تمامی نیازهای کاربران را در این زمینه پوشش دهد. ارسال و دریافت آلبوم عکس از Photo Snap 7 و File Viewer Express 2.3 (یا بعد از آن) به طور مستقیم از Google Photos یا یاهو فلیکر از ویژگی های این نرم افزار کاربردی می باشد.

Accessory.Share.Stuff.center

ویژگی های نرم افزار Accessory Share Stuff v3.1:

ارسال فیلم ها به حساب Google You Tube و حفظ تاریخچه ارسال ارسال و دریافت رویدادهای تقویم بین Google Calendar و InfoMan 2 سبک های مختلف برای اشتراک گذاری

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار Accessory Share Stuff v3.1:

پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2018 نوع نرم افزار : اشتراک فایل نوع فایل : EXE

Accessory Share Stuff v3.1 - win

Share Stuff is an app connecting you to Google Photos, Yahoo flickr, Google Calendar, and You Tube Cloud services. Exchange Photos, Photo Albums, Videos, and Calendar Events with these Cloud Services.

لینک دانلود