تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Acelogix System TuneUp بهینه ساز

بسیاری از کاربران فکر می کنند که تغییر ویندوز یا همان عوض کردن ویندوز چاره ی بسیاری از مشکلات است ؛ مشکلاتی که با گذشت زمان و استفاده از ویندوز ایجاد شده و گاها خطاهایی را هم به وجود می آورد ، این افراد به جای این که مشکل را حل کنند سعی دارند صورت مسئله را پاک کنند در حالی که می توان با نرم افزارهای بهینه سازی نظیر Acelogix System TuneUp حتی پس از گذشت یکسال هم ویندوزی بدون مشکل را تجربه کرد . این نرم افزار در حقیقت مدل جدیدی از نرم افزار Ace Utilities است که علاوه بر تغییر نام در واسط کاربری هم یک دگرگونی کلی را ایجاد کرده است.

نرم افزار Acelogix System TuneUp تمامی موارد لازم برای بهینه سازی کامل سیستم را دارا بوده و می تواند بالاترین کارآیی را از سیستم و سیستم عامل به کاربر ارائه دهد . حذف فایل های اضافی که در طول مدت استفاده از ویندوز ایجاد می شوند، حذف فایل های اضافی در رجیستری، تعمیر فایل هایی که در رجیستری بوده و مشکل داشته اند، پاکسازی کامل History و رد پاهایی که از گشت و گذار در اینترنت ایجاد شده اند و مدیریت Start Up ویندوز بخشی از قابلیت های اصلی این ابزار را تشکیل می دهند.

این ابزار کم حجم که بسیار سریع هم نصب می شود طوری برنامه ریزی شده تا تمامی کارها را در سریعتر زمان ممکن و با حداقل فضای مصرفی از سخت افزارها انجام دهد و به همین دلیل هیچ گاه کاربر حس نخواهد کرد که این نرم افزار در محل بهینه سازی سیستم است . نرم افزار Acelogix System TuneUp همچنین قابلیت مفیدی دیگر دارد که با استفاده از آن کاربر می توان تنها با یک کلیک تمامی نسخه های کپی که از یک فایل ایجاد شده اند را یافته و برای حذف آن ها اقدام کند ، گاهی پیش می آید که دو فایل با یک نام و دقیقا شبیه به هم در سیستم وجود داشته و همین عامل هم باعث کاهش کارآیی سیستم می شود ؛ قابلیت duplicate files این مشکل را به راحتی حل خواهد کرد.

 

ویژگی های نرم افزار Acelogix System TuneUp :

– امکان حذف فایل های اضافی که در طول استفاده از ویندوز ایجاد می شوند

– بهینه سازی کامل سیستم و ویندوز 

– امکان پاکسازی رجیستری از فایل های اضافی

– قابلیت حذف History و فایل هایی که از گشت و گذار در اینترنت ایجاد شده اند

– امکان حذف فایل های تکراری با قابلیت duplicate files

– مدیریت کامل برروی Start Up

– قابلیت Uninstall نرم افزارهای موجود در ویندوز

– دو مدل برای استفاده از نرم افزار (حالت Normal و حالت Expert)

– واسط کاربری جذاب

– سهولت در استفاده از نرم افزار

– حجم بسیار مناسب و نصب سریع و آسان

– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7

– و …

 

تصویری از محیط نرم افزار Acelogix System TuneUp :

دانلود نرم افزار Acelogix System TuneUp بهینه ساز

 

دانلود نرم افزار Acelogix System TuneUp بهینه ساز با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود