تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Acme CAD Converter 2018 v8.9.8.1478 – Win

به روز رسانی :

1397/03/20 نسخه جدید اضافه شد.

Acme CAD Converter 2018 نرم افزار Acme CAD Converter 2018 یک ابزار بسیار مفید و پرکاربرد برای مهندسین عمران و طراحان می باشد که فایل های مختلف با فرمت های متنوع را تغییر فرمت می دهد. اگر از اتوکد برای طراحی هایتان استفاده می کنید این نرم افزار را از دست ندهید زیرا قطعا کاربرد بسیاری برایتان دارد. Acme CAD Converter 2018 قادر است فرمت های DXF,DWF, DWG را به آسانی و به سرعت به فرمت های , DWG SVG,SVGZ,CGM,EPS,PDF, HPGL(PLT,HGL),PDF تبدیل کند. این تغییر فرمت با دقت بسیار بالایی انجام می شود تا هیچ جزئی از طرح را از دست ندهید. بنابراین قادرید طرح های خود را در هر نرم افزاری منتقل کنید و یا حتی به صورت عکس و تصویر آنها را ذخیره کنید.

سایر مشخصات : نرم افزار Acme CAD Converter علاوه بر تغییر فرمت ها قابلیت های دیگری نیز دارد که سبب تمایز آن نسبت به سایر نرم افزارها گردیده است. این ابزار از پارامترهای خط فرمان هم پشتیبانی می کند که کاربری بسیار ساده و زیبایی دارد. علاوه بر همه اینها این نرم افزار از تنظیمات صفحه در هر Layout پشتیبانی می کند که امکان تنظیم سایز خروجی صفحه را به صورت خودکار تنظیم می کند. به آسانی برای طرح های خود واترمارک های شخصی قرار دهید. همچنین این نرم افزار قادر است به آسانی نوشته ها و فونت ها و رنگ ها را به درستی تشخیص دهد و فونت ها را با فونت های دیگری جایگزین کند.

Acme.CAD.Converter.2018.center

ویژگی های نرم افزار Acme CAD Converter :– باز کردن انواع فرمتهای DWG, DXF و DWF– قابلیت تبدیل فرمت فایل ها به صورت گروهی– قابلیت ذخیره در قالب pdf– پشتیبانی از تمام رنگ ها وانتخاب رنگ هایی که خارج از محدوده پرینتر هستند.– امکان حذف اشیاء سه بعدی مخفی در هنگام تبدیل DWG و DXF به سایر فرمتها– امکان انتخاب قسمتی از صفحه برای پرینت– پشتیبانی از فایل های چند لایه و ویرایش برای هر لایه

Acme CAD Converter 2018

لینک دانلود