تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Actual Window Guard v8.14.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/26نسخه جدید Actual Window Guard v8.14.0 اضافه شد.

چند ابزاری یا استفاده همزمان از چندین ابزار از مزایای ویندوز است که به کاربر امکان استفاده از چندین نرم افزار را به صورت همزمان می دهد و این موجب افزایش کارایی ویندوز می شود. امروزه نرم افزار های زیادی هستید که هر کدام به نحوی با دیگر نرم افزار ها در ارتباط است و باید با همدیگر مورد استفاده قرار بگیرند. بنابراین مدیریت چندین پنجره برای چندین نرم افزار از اهمیت بسیار زیادی برای بهتر و راندمان بالا ضروری است. با گسترش استفاده از پنجره های  زیاد در حین کار با نرم افزار ها در ویندوز نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با مدیریت پنجره های کار با نرم افزار ها در ویندوز را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با مدیریت پنجره های کار با نرم افزار ها در ویندوز سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه مدیریت پنجره های کار با نرم افزار ها در ویندوز برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Actual Window Guard به خوبی نیازهای شما را در زمینه مدیریت پنجره های کار با نرم افزار ها در ویندوز برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه مدیریت پنجره های کار با نرم افزار ها در ویندوز هستید ، نرم افزار Actual Window Guard تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Actual Window Guard با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه مدیریت پنجره های کار با نرم افزار ها در ویندوز به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Actual Window Guard دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Actual Window Guard به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی مدیریت پنجره های کار با نرم افزار ها در ویندوز را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Actual Window Guard می توان به امکان مشخص کردن جایگاه و اندازه پنجره هر برنامه، چیدمان دقیق پنجره ها در کنار هم بر روی دسکتاپ، سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه مدیریت پنجره های کار با نرم افزار ها در ویندوز اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت پنجره های کار با نرم افزار ها در ویندوز برای خود داشته باشید.

Actual Window Guard center

ویژگی های نرم افزار Actual Window Guard :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز– امکان مشخص کردن جایگاه و اندازه پنجره هر برنامه– چیدمان دقیق پنجره ها در کنار هم بر روی دسکتاپ-ابزار بسیار قویی برای کار مدیریت پنجره های کار با نرم افزار ها در ویندوز-منوهای قویی و کاربردی در امر مدیریت پنجره های کار با نرم افزار ها در ویندوز-و هزاران مزیت دیگرمشخصات نرم افزار Actual Window Guard  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Actual Toolنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت پنجره های کار با نرم افزار ها در ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Actual Window Guard

Actual Window Guard v8.14.0

Actual Window Guard is what you need to keep your workspace in optimal condition for efficient and comfortable work. It has many settings helping to organize windows on the desktop and keep them in the order you prefer. It means you won't have to spend time resizing and positioning windows as it will be done automatically. And there are many other features in the program which you can use to skip everyday routine and get better productivity. The program even enables you to change options which standard controls don't provide (for example, you can remove windows from the taskbar or change individual settings, such as window's icon and title). What's more, the tool supports multi-monitor systems allowing you automatically place particular windows to required monitor and specify window dimensions as per cent values of current monitor's resolution.

لینک دانلود