تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار ADAPT-PT/RC v2018.0 – Win

ADAPT-PT / RC یک نرم افزار بسیار کارآمد، قابل اعتماد، سریع و آسان برای استفاده برای تجزیه و تحلیل، طراحی و بررسی هر پروژه بتنی است. این تیرهای بتونی، تونل، سیستمهای یک طرفه و دو طرفه را پشتیبانی می کند – برای پروژه های تقویت شده (RC) و یا پس از تنش (PT). این روش بر مبنای روش معادل فریم تجزیه و تحلیل است و کاربر را از طریق پیاده سازی ساده و گام به گام و فرایند طراحی هدایت می کند. توانایی بی نظیر آن برای سرعت تولید طرح های بهینه شده و کم شدن تعداد کم در عرض چند دقیقه، آن را ابزار انتخابی برای حرفه ای های طراحی کرده است که به دنبال پروژه های بتنی خود سودآور و پیوسته در زمان خود هستند..ADAPT-PT/RC یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت ADAPT است که در رده نرم افزار های طراحی بتن تقویت شده قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه طراحی بتن تقویت شده است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های طراحی بتن تقویت شده امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار ADAPT-PT/RC را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی بتن تقویت شده است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار ADAPT-PT/RC با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی بتن تقویت شده همراهی خواهد کرد. نرم افزار ADAPT-PT/RC تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی بتن تقویت شده برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی بتن تقویت شده و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App ADAPT-PT RC center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار ADAPT-PT/RC :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی بتن تقویت شده– نرم افزار کاربردی طراحی بتن تقویت شده-انجام طراحی بتن تقویت شده با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار ADAPT-PT/RC  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   ADAPTنوع نرم افزار :  ابزار طراحی بتن تقویت شدهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ADAPT-PT/RC

ADAPT-PT/RC v2018.0

ADAPT-PT/RC is a highly efficient, reliable, fast, and easy-to-use software for the analysis, design, and investigation of any concrete project. It supports concrete beams, pan joist, one-way and two-way slabs systems - for conventionally reinforced (RC) and/or post-tensioned (PT) projects. It is based on the Equivalent Frame Method of analysis and leads the user through a simple to follow, step-by-step modeling and design process. Its unmatched ability to speedily produce optimized designs and quantity take-offs in minutes have made it the tool of choice for design professionals seeking to complete their concrete projects profitably and consistently on time.

لینک دانلود