دانلود نرم افزار Adobe Acrobat Reader v17.4.178515 برای اندروید و iOS

Adobe Acrobat Reader یک نرم افزار رایگان و قابل اعتماد برای نمایش فایل های شما می باشد. شما با این نرم افزار معروف که کمتر کسی وجود دارد از آن استفاده نکرده باشد، می توانید فایل های PDF خود را از ایمل هایتان،صفحات وب و یا هر نرم افزاری که قابلیت اشتراک گذاری را فراهم آورد، به سرعت و دقت اجرا کنید. همچنین به آسانی درون این نرم افزار مطلب مورد نظر خود را جستجو کنید، به سرعت بالا و پایین کنید و حتی به دلخواه بزرگ نمایی کنید. شما قادر خواهید بود تنها در یک صفحه مشخص قرار بگیرید و در همان جا بمانید، scroll پیوسته را انتخاب کنید و یا برای مطالعه خود سرعت تعیین کنید تا به طور خودکار صفحه برای شما حرکت کند. این نرم افزار سراسر قابلیت می باشد. علاوه بر تمام موارد گفته شده و موارد پیش رو، شما این توانایی را دارید که با استفاده از این نرم افزار به اسکن فایل ها و مطالب خود با استفاده از دوربین تلفن همراه و تبلت خود بپردازید.

سایر مشخصات : از دیگر ویژگی های Adobe Acrobat Reader این می باشد که این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد تا در کنار متن های خود به یاداشت گذاشتن و قرار دادن برچسب یادداشت و حتی رنگی کردن قسمتی از متن بپردازید. با کمک این نرم افزار پرقدرت به اسکن مدارک، نوشته های روی تخته وایت بورد، تصاویر، قبض ها و رسیدها و هر چیز دیگر بپردازید و آنها را در غالب PDF به صورت یک صفحه ای و یا چند صفحه ای ذخیره کنید و به آسانی به اشتراک بگذارید. با استفاده از توانایی های این نرم افزار می توانید اسکن هایی با حاشیه مشخص، اصلاح پرسپکتیو و متنی خوانا دریافت کنید. این نرم افزار بسیار معروف و محبوب محصول کمپانی Adobe می باشد که صدها میلیون کاربر از آن همه روزه استفاده می کنند.

دانلود نرم افزار Adobe Acrobat Reader

ویژگی های نرم افزار Adobe Acrobat Reader : – ساخت و پر کردن فرم ها به آسانی و ذخیره آنها – قابلیت پرینت گرفتن فایل ها – مرتب کردن صفحات، چرخش صفحات و حذف صفحه ای از فایل PDF خود. – تبدیل فایل های مایکروسافت آفیس به فایل های PDF – انتقال فایل های PDF به word یا Excel – پشتیبانی از ده ها زبان زنده دنیا

Adobe Acrobat Reader

لینک دانلود