تبلیغات
فیلم ترس

فیلم ممنوعه

سینمای وحشت و لذت ترسیدن با فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود نرم افزار Adobe Prelude CC 2018 v7.1.1.80 – Win/mac

به روز رسانی :

1397/04/27 نسخه جدید اضافه شد.

Adobe Prelude CC 2018 نرم افزار Adobe Prelude CC 2018 یکی از برنامه های کاربردی شرکت Adobe می باشد که به منظور مدیریت و سازماندهی فیلم ها و فایل های تصویری مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار با پشتیبانی کامل از تمام فرمت های ویدئویی و قابلیت های قرار دادن نشانگرهای جستجو و حتی یادداشت بر روی ویدئوها باعث انجام دقیق و سریع تر کارها خواهد شد. این نرم افزار با قرار دادن ابزارهای متنوع جهت دسته بندی فایل ها باعث شده افرادی که ویدئوهای بسیار و متنوع دارند به آسانی بتوانند فایل های خود را دسته بندی کنند و به بهترین نحو در کمترین زمان به آنها دسترسی پیدا کنند. همچنین  با نمایش ویدئوها به صورت Thumbnail امکان مشاهده و جستجوی سریع را به کاربر می دهد.

سایر مشخصات : Adobe Prelude CC 2018 مکمل نرم افزار دیگری از همین شرکت می باشد، برنامه Adobe Premiere Pro  که کاربر را قادر می سازد تمامی فایل های ویدئویی خود را دسته بندی کند و با قرار دادن یادداشت بر روی کلیپ ها به جستجوی سریع آنها با توجه به نیاز خود بپردازد. همچنین این نرم افزار با ایجاد برش های دقیق از ویدئوها برای ارسال به نرم افزار Adobe Premiere Pro  بسیار کارآمد می باشد. به علاوه قادرید با قرار دادن برچسب روی فایل ها، نمایش برچسب ها را در نرم افزار Adobe Premiere Pro  مشاهده کنید. همچنین استفاده از ابزارهای حرفه ای نرم افزار میتوان به این مورد اشاره کرد که فیلم را در یک حلقه مورد نظر پخش نمود و همچنین وضوح فیلم مورد نظر را تنظیم و بالا و پایین کرد.

دانلود نرم افزار Adobe Prelude CC 2018

ویژگی های نرم افزار Adobe Prelude CC 2018 :

– مدیریت و سازماندهی فایل های ویدئویی

– پشتیبانی از تمامی فرمت های ویدئویی

– قابلیت پیش نمایش فایل ها

– قابلیت قرار دادن نشانگرهای جستجو

– نمایش ویدئوها به صورت Thumbnail

– تگ گذاری روی فایل ها

– دارای جستجوی پیشرفته

– دارای قابلیت های ویرایش ویدئوها به صورت مختصر

Adobe Prelude CC 2018

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 دی وی دی
8000 تومان
Adobe Prelude CC 2018 v7.1.1.80
خرید
لینک دانلود