تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Advanced Uninstaller PRO v12.23.0.100

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/7/24 نسخه جدید Advanced Uninstaller PRO v12.23.0.100 اضافه شد.

نرم افزار Advanced Uninstaller PRO برنامه ای با رابط کاربری ساده است که این امکان را به کاربر می دهد تا با اجرا کردن نرم افزار، برنامه های نصب شده بر روی سیستم خود را پاکسازی کنند و فایل هایی را که از نرم افزارهای حذف شده به جا مانده است را پاک نمایند . به علاوه نرم افزار Advanced Uninstaller PRO، فعالیت های جانبی پاکسازی دیگری نیز برای ایمن ساختن سیستم کاربر انجام می دهد . تعداد کمی از نرم افزارها وجود دارند که با استفاده از Uninstaller ویندوز به طور کامل پاک می شوند و در بین باقی نرم افزار ها، تعداد بسیاری فایل های غیر ضروری، فایل های اضافی و فایل های گرافیکی وجود دارند که هیچ گاه مورد استفاده قرار نمی گیرند . همچنین، فایل هایی در ویندوز رجیستری قرار می گیرند که وجودشان به سیستم امنیتی شما آسیب می رساند . نرم افزار Advanced Uninstaller PRO می تواند به سادگی تمامی این فایل ها را از سیستم شما پاک سازی کند . حذف یک برنامه با استفاده از نرم افزار Advanced Uninstaller PRO به سادگی Drag & Drop کردن یک فایل از فولدری به فولدری دیگر می باشد . قسمت Startup Manager نرم افزار Advanced Uninstaller PRO به کاربر اجازه می دهد که نرم افزارهایی را که ویندوز در هنگام روشن شدن اجرا می کند را مدیریت کند و به کاربر اطلاعاتی در مورد هر نرم افزار و نحوه ی کار آنها می دهد و به کاربر اطلاع می دهد که به چه دلیلی باید آن را غیر فعال نماید . Advanced Uninstaller PRO همچنین اطلاعات مفیدی درباره ی نرم افزار ها به کاربر می دهد تا بتوانید فرق برنامه های ضروری ویندوز و برنامه های خطرناک را تشخیص دهد . همچنین Advanced Uninstaller PRO به کاربر این امکان را می دهد تا لیست صفحات اینترنتی که مشاهده شده، ادرس های اینترنتی تایپ شده، صفحات علامت گذاری شده را به راحتی پاک نماید . همچنین Advanced Uninstaller PRO تمامی میانبر های آسیب دیده در منوی Start را پاک می کند . همچنین با استفاده از این برنامه می توانید تنظیمات اینترنت اکسپلورر خود را به راحتی تغییر دهید . آخرین نسخه ارائه شده نرم افزار Advanced Uninstaller PRO شامل Registery Cleaner، Deframnter و Optimizer قدرتمند می باشد که رجیستری را پاکسازی می کند و بهینه سازی می کند .

 

Advanced Uninstaller Pro v12.11

Advanced Uninstaller PRO is the perfect tool for uninstalling programs, speeding up your PC, protecting your privacy and removing all the obnoxious toolbars and browser hijackers that other cleaning tools don’t detect and remove.

The latest release also contains a powerful Registry cleaner, defragmenter and optimizer which will help you keep your Registry fast, clean, and easily accessible by all programs. There is also a Registry backup utility that lets you easily back up and restore this important system file when it gets damaged or lost.

Here are some key features of “Advanced Uninstaller PRO”:
· Easily uninstall applications and programs. The program starts a lot faster than the Control Panel Add/Remove applet, and has a handy quick search function.
· Uninstall, disable and enable Control Panel icons.
· Disable or delete the programs that run at startup.
· Remove items left behind in the Add/Remove section after program uninstall.
· Manage the fonts installed on your computer.
· Hide, show or sort your Start menu shortcuts. Automatically find and delete the non-working shortcuts on your desktop and Start menu.
· Uninstall Internet Explorer toolbars, plug-ins and BHOs (Browser Helper Objects).
· Find and delete garbage and temporary files.
· Delete the recently open files list of programs such as Microsoft Office, Windows Media Player, ICQ, MSN, WinZip, RealPlayer, Kazaa, Morpheus, WinAmp, etc.
· Delete the Internet history trail (information about the pages you visited, addresses you typed, cookies, etc).

ویژگی های نرم افزار Advanced Uninstaller PRO :

– پاکسازی فوق العاده راحت نرم افزارهای به جای مانده در رجیستری ویندوز

– قابلیت بهینه سازی ویندوز

– دارای نرم افزارهای Registery Cleaner، Deframnter و Optimizer

– امکان تغییر تنظیمات اینترنت اکسپلورر

– دارای رابط کاربری بسیار ساده

– و …

Advanced Uninstaller Pro

لینک دانلود