تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار AFT Impulse 5.0.1131 – Win

AFT Impulse یک ابزار شبیه سازی و تجزیه و تحلیل قدرتمند پویا است که برای محاسبه گذارهای پرشده فشار در سیستم های لوله کشی مایع ناشی از چکش آب استفاده می شود. به راحتی طیف گسترده ای از اجزای سیستم و دستگاه های پرتابل را مدل کنید. پاسخ های متناوب سیستم خود را بررسی کنید، بدانید چگونه دریچه ها، پمپ ها و سایر اجزای به صورت پویا با یکدیگر در ارتباط هستند. با توجه به مدل سازی کاویتاسیون بخار و جداسازی ستون های مایع، اثر فشار ناشی از فروپاشی حفره بخار را بررسی کنید. طراحی قابلیت های ایمنی را برای ساخت سیستم های ایمن تر و ارزان تر لوله تأیید کنید. شرکت AFT  سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های شبیه سازی دینامیک سیال است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های شبیه سازی دینامیک سیال امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار AFT Impulse را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های شبیه سازی دینامیک سیال است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های شبیه سازی دینامیک سیال افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون AFT  سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه شبیه سازی دینامیک سیال دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای شبیه سازی دینامیک سیال هستید نرم افزار AFT Impulse یکی دیگر از محصولات AFT   است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه شبیه سازی دینامیک سیال بر آورده سازید. نرم افزار AFT Impulse با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه شبیه سازی دینامیک سیال همراهی خواهد کرد. نرم افزار AFT Impulse تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند.

App AFT Impulse center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار AFT Impulse :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-اندازه و محل تجهیزات سرکوب کوج-تعیین نیروهای نامتوازن لوله و اندازه ساختاری-عیب یابی سیستم های موجود برای تعیین علت مشکلات عملی-بررسی اثر فشار موج با توجه به فروپاشی حفره بخار-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی شبیه سازی دینامیک سیال– نرم افزار کاربردی شبیه سازی دینامیک سیال-انجام شبیه سازی دینامیک سیال با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار AFT Impulse  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   AFTنوع نرم افزار :  ابزار شبیه سازی دینامیک سیالنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

AFT Impulse

AFT Impulse 5.0.1131

AFT Impulse is a powerful dynamic simulation and analysis tool used to calculate pressure surge transients in liquid piping systems caused by waterhammer.

لینک دانلود