تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Aha-Soft ArtIcons Pro v5.52 – win

Aha-Soft ArtIcons، این نرم افزار یک ابزار ایجاد آیکون های پیشرفته برای ویندوز است. این نرم افزار کاربردی اجازه می دهد تا حرفه ای ها و آماتورها به طور یکسان با ایجاد و ویرایش آیکون تصاویر و مدیریت فایل های آیکون ها با استفاده از کتابخانه های عظیمی که در این نرم افزار وجود دارند بتوانند به تمامی نیازهای خود در این زمینه پاسخ دهند. شما با استفاده از این نرم افزار میتوانید آیکون ها را در ابعاد استاندارد سفارشی یا ایجاد کنید و ویرایش کنید. گستره رنگ این آسکون ها در عمق رنگ تا 16 میلیون عدد می باشد. همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید آیکون های ویندوز XP / 7/8/10 را در عمق 32 بیتی با کانال آلفای 8 بیتی ایجاد و ویرایش کنید که از ویژگی های اصلی و مهم این نرم افزار به شمار می رود. همچنین با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا آیکون ها را برای وب سایت ها، Android، iOS، * nix، Bada ایجاد و ویرایش کنید.

AhaSoft.ArtIcons.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Aha-Soft ArtIcons Pro v5.52:

ایجاد و ذخیره تصاویر حاوی چندین لایهمی توانید رنگها را عوض کنیدذخیره تصاویر آیکون به ICO، ICPR، BMP، JPEG و فایل های PNG

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار Aha-Soft ArtIcons Pro v5.52:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : مدیریت دسکتاپنوع فایل : EXE

Aha-Soft ArtIcons Pro v5.52 - win

ArtIcons is an advanced icon maker for Windows. It allows professional and amateur alike to create and edit icon images and manage icon files and libraries.

لینک دانلود