تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Aha-Soft Icon to Any v3.29 – Win

Aha-Soft Icon to Any به هر کاربری اجازه می دهد تا آیکون های ویندوز، مکان نما ها و آیکون های Mac OS را به ICO، ICNS، CUR، BMP، JPEG، GIF، PNG، PSD، TIFF، XBM، XPM، WBMP و فایل های RC تبدیل نماید. شما می توانید آیکون های موجود را تغییر دهید. این امکان وجود دارد که آیکن ها را به زیر تصاویر تقسیم کنید و این زیر تصاویر را با اندازه های مختلف بر اساس پوشه ها گروه بندی کنید. شما می توانید سیستم عامل مک را به آیکون های ویندوز تبدیل کنید و بالعکس. این جادوگر به راحتی می تواند چندین فایل را یک بار پردازش کند. شما می توانید آیکون ها و تصاویر را برای استفاده در صفحات وب پیدا کنید. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با  آیکون به عکس هستید، بی شک نام شرکت Aha-Soft را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه  آیکون به عکس است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه  آیکون به عکس داده است. نرم افزار Aha-Soft Icon to Any یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  آیکون به عکس بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های  آیکون به عکس روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار Aha-Soft Icon to Any یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای  آیکون به عکس است  که محصول شرکت Aha-Soft بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه  آیکون به عکس است. نرم افزار Aha-Soft Icon to Any با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر  آیکون به عکس به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Aha-Soft Icon to Any تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Aha-Soft Icon to Any می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir Icon to Any center

ویژگی های نرم افزار Aha-Soft Icon to Any :– سادگی کار با نرم افزار– پشتیبانی از آیکون های ویندوز، نشانگر ها و آیکون های مک– پشتیبانی از فایل های تصویری ICO, ICNS, CUR, BMP, JPEG, GIF, PNG, PSD, TIFF, XBM, XPM, WBMP و RC جهت خروجی گرفتن– امکان تغییر سایز و دسته بندی آیکون ها– سبک و کم حجم– رابط کاربری آسان-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  آیکون به عکس– نرم افزار کاربردی  آیکون به عکس-انجام  آیکون به عکس با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Aha-Soft Icon to Any  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Aha-Softنوع نرم افزار :  ابزار  آیکون به عکسنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Aha-Soft Icon to Any v3.29

Icon to Any allows you to convert Windows icons, cursors and Mac OS icons into ICO, ICNS, CUR, BMP, JPEG, GIF, PNG, PSD, TIFF, XBM, XPM, WBMP and RC files. You can resize existing icons. It's possible to split icons into sub-images and group these sub-images by sizes in according folders. You can convert Mac OS to Windows icons and vice versa. This wizard can easily process multiple files at once. You can find icons and make images for use on Web pages.

لینک دانلود