تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار AllmapSoft Google Birdseye Maps Downloader v6.7 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/05نسخه جدید AllmapSoft Google Birdseye Maps Downloader v6.7 اضافه شد.

AllMapSoft Google Birdseye Maps Downloader  یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت allmapsoft است که در رده نرم افزار های  دریافت نقشه های گوگل مپ قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه  دریافت نقشه های گوگل مپ است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های  دریافت نقشه های گوگل مپ امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار AllMapSoft Google Birdseye Maps Downloader  را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های  دریافت نقشه های گوگل مپ است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار AllMapSoft Google Birdseye Maps Downloader  با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  دریافت نقشه های گوگل مپ همراهی خواهد کرد. نرم افزار AllMapSoft Google Birdseye Maps Downloader  تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  دریافت نقشه های گوگل مپ برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  دریافت نقشه های گوگل مپ و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

All map center

ویژگی های نرم افزار AllMapSoft Google Birdseye Maps Downloader  :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی  دریافت نقشه های گوگل مپ– کاربردی در  دریافت نقشه های گوگل مپ-انجام  دریافت نقشه های گوگل مپ با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر نرم افزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-و ….مشخصات نرم افزار AllMapSoft Google Birdseye Maps Downloader   : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   allmapsoftنوع نرم افزار :  ابزار  دریافت نقشه های گوگل مپنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

AllMapSoft Google Birdseye Maps Downloader

AllMapSoft Google Birdseye Maps Downloader

Google Birdseye Maps Downloader is a tool that help you to download 45° Imagery (bird's eye view) from Google Maps to your PC. All downloaded small images are saved on the disk. You can view downloaded maps by Maps Viewer Or you can combine them into a big BMP map by Maps Combiner. Now it can download more than 500 cities.

لینک دانلود