تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Altair Flux v2021.1.0

به روز رسانی :

1400/03/09 نسخه Altair Flux v2021.1.0 اضافه شد

Altair Flux

نرم افزار پیشرو برای شبیه سازی الکترومغناطیسی و حرارتی است. برای بیش از 30 سال، نرم افزار شبیه سازی Flux در سراسر جهان در صنایع پیشرو و آزمایشگاه های دانشگاه استفاده شده است. این مرجع برای دقت بالا ارائه شده است. با تکنولوژی به طور مداوم بهبود یافته، Flux یک ابزار همه کاره، کارآمد و کاربر پسند است که به تولید محصولات بهینه و با کارایی بالا در زمان کمتری و با کمترین نمونه های اولیه کمک می کند. Altair و تیم Flux آن، همراه با یک شبکه پشتیبانی عالی و یک جامعه قوی از کاربران، مهارت های شناخته شده در مهندسی برق را فراهم می کنند. در دنیای سبزتر و الکتریکی، مهندسین می توانند برای کمک به طراحی دستگاه های کارآمد انرژی، نوآوری و ارزش بیشتری را به مشتریان خود بسپارند. شار با استفاده از فن آوری های پیشرفته، ابزار مناسب برای تجزیه و تحلیل، طراحی و بهینه سازی برنامه های مدرن است. ویژگی های تجزیه و تحلیل چند پارامتری تعبیه شده، رابط کاربری باز آن با دامنه های مختلف شبیه سازی متفاوت است و به خوبی برای اتصالات چند فازی مناسب است. شرکت Altair سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های  شبیه سازی سیستم های حرارتی و الکترومغناطیسی است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است.

با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های  شبیه سازی سیستم های حرارتی و الکترومغناطیسی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Altair Flux را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های  شبیه سازی سیستم های حرارتی و الکترومغناطیسی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های  شبیه سازی سیستم های حرارتی و الکترومغناطیسی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Altair سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه  شبیه سازی سیستم های حرارتی و الکترومغناطیسی دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای شبیه سازی سیستم های حرارتی و الکترومغناطیسی هستید نرم افزار Altair Flux یکی دیگر از محصولات Altair  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  شبیه سازی سیستم های حرارتی و الکترومغناطیسی بر آورده سازید. نرم افزار Altair Flux با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  شبیه سازی سیستم های حرارتی و الکترومغناطیسی همراهی خواهد کرد.

نرم افزار Altair Flux تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  شبیه سازی سیستم های حرارتی و الکترومغناطیسی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  شبیه سازی سیستم های حرارتی و الکترومغناطیسی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

 • ویژگی های نرم افزار Altair Flux

 • – سادگی کار با نرم افزار
 • – استفاده از روش های محاسبات عددی پیشرفته برای مدل های پیچیده
 • – سازگاری با سایر ابزارهای CAD
 • – کاهش دفعات نمونه سازی
 • – منعطف برای استفاده در صنایع مختلف
 • – ابزارهای اسکریپت نویسی برای نوشتن ماکرو در جهت خودکار انجام دادن کارهای تکراری
 • – شبیه سازی پارامتریک (استفاده از پارامترها برای تعریف ابعاد هندسی و یا ویژگی های فیزیکی)
 • -محیط بسیار قویی
 • – ابزار بسیار قویی  شبیه سازی سیستم های حرارتی و الکترومغناطیسی
 • – نرم افزار کاربردی  شبیه سازی سیستم های حرارتی و الکترومغناطیسی
 • – انجام  شبیه سازی سیستم های حرارتی و الکترومغناطیسی با در کمترین زمان
 • Overview of Altair Flux Features
 • – Accelerate your design when dealing with 3D complex CAD geometries
 • – Solving faster in 3D using new HPC capabilities
 • – Improvements introduced in Flux 2018 focus on large 3D models with eddy currents.
 • – New mathematical formulations are now available to help the non-linear convergence in such cases, particularly in the frequency domain.
 • – Going further in the coupling with mechanical simulation
 • – Efficient power busbar design using Flux PEEC
 • – Get started quickly with Flux
نام: Altair Flux
حجم فایل: 2.31 گیگابایت
شرکت سازنده: Altair
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v2021.1.0
نسخه: 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Altair Flux v2021.1.0

Flux is the leading software for electromagnetic and thermal simulations. For more than 30 years, Flux simulation software has been used worldwide in leading industries and university labs. It has become a reference for the high accuracy it delivers. With its continuously improving technology, Flux is a versatile, efficient and user-friendly tool that will help to generate optimized and high-performance products, in less time and with fewer prototypes. Together with a highly qualified support network and a strong community of users, Altair and its Flux team provide recognized expertise in electrical engineering. In a greener and more electric world, engineers can rely on Flux to assist in designing energy efficient devices, bringing more innovation and value to your customers. Flux, using breakthrough technologies, is the right tool for the analysis, design and optimization of modern applications. Featuring embedded multi-parametric analysis capabilities, its open interface deals with different simulation domains and is well suited for multiphysics couplings.

لینک دانلود