تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Altium Designer v18.1.7 Build 191 Beta – Win

به روز رسانی :

1397/03/13 نسخه جدید اضافه شد.

Altium Designer نرم افزاری بسیار قدرتمند در زمینه طراحی و شبیه سازی مدارات مجتمع الکترونیکی می باشد که قابلیت طراحی آسان پیشرفته ترین مدارات را با دسترسی به ابزار های پیشرفته مجازی الکترونیکی در محیطی ساده با کاربری آسان برای کاربران علاقه مند در زمینه مدارات الکترونیکی امکان پذیر می سازد. این نرم افزار امکان شبیه سازی تمام مدارات آنالوگ و برخی مدارات دیجیتال را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید مدار خود را در این نرم افزار تست کرده و پس از اطمینان از درستی عملکرد آن، با محاسبه میزان دقیق المان ها آن ها را روی برد طراحی و نتیجه گیری کنید.

سایر مشخصات : در نرم افزار Altium Designer قابلیت دسترسی سریع و آسان به کتابچه مشخصات المان های الکترونیکی موجب صرفه جویی در زمان و یافتن سریع میزان ظرفیت المان ها در مدار طراحی شده می گردد که باعث شده این نرم افزار جزو پرطرفدار ترین نرم افزارها در این زمینه قرار گیرد. امکان شبیه سازی و کد نویسی برای مدارات FPGA در این نرم افزار از قابلیت های کلیدی آن به شمار می آید. شما با این نرم افزار خواهید توانست حل نشدنی ترین مدارات را شبیه سازی کرده و مقادیر واقعی آن ها را به دست آورده و عملی سازید.

Altium.Designer.center

ویژگی های نرم افزار Altium Designer :– کاربرد آسان در محیطی بسیار ساده– دسترسی سریع به المان ها با مشخصات استاندارد برای استفاده مناسب و سریع در طراحی مدار دلخواه– قابلیت طراحی و شبیه سازی مدارات آنالوگ و دیجیتال– طراحی مدارات PCB– پشتیبانی از زبان برنامه نویسی ++C– حافظه دار کردن سیستم مدار

Altium Designer

لینک دانلود