تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Altova MissionKit Enterprise v2018 – Win

علاقه مندان به کار با ابزارهای SQL و MSQL به خوبی نرم افزار Altova MissionKit را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های کار با ابزارهای SQL و MSQL است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های کار با ابزارهای SQL و MSQL افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Altova سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه کار با ابزارهای SQL و MSQL دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای کار با ابزارهای SQL و MSQL هستید نرم افزار Altova MissionKit یکی دیگر از محصولات Altova  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه کار با ابزارهای SQL و MSQL بر آورده سازید. نرم افزار Altova MissionKit با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه کار با ابزارهای SQL و MSQL همراهی خواهد کرد. نرم افزار Altova MissionKit تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای کار با ابزارهای SQL و MSQL برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه کار با ابزارهای SQL و MSQL و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Altova MissionKit Enterprise 4 www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Altova MissionKit :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی کار با ابزارهای SQL و MSQL– نرم افزار کاربردی کار با ابزارهای SQL و MSQL-انجام کار با ابزارهای SQL و MSQL با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Altova MissionKit  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Altovaنوع نرم افزار :  ابزار کار با ابزارهای SQL و MSQLنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Altova MissionKit

Altova MissionKit Enterprise v2018 R2 SP1

Altova MissionKit is a software development suite of enterprise-class XML, SQL, and UML tools for information architects and application developers. MissionKit includes Altova XMLSpy, MapForce, StyleVision, and other market-leading products for building today’s real-world software solutions
Save big with MissionKit
Synergy among Altova MissionKit tools means you'll not only save development time, but save on your bottom line, as well. Instead of making individual product purchases, choose MissionKit to get all the products listed below – that’s 7 for less than the price of 2!


Altova XMLSpy offers the world’s leading graphical schema designer, a code generator, file converters, debuggers, profilers, fulldatabase integration, support for XSLT, XPath, XQuery, WSDL, SOAP, XBRL, JSON, and Office Open XML (OOXML), plus Visual Studio and Eclipse integration, and more.
Altova MapForce is an award-winning any-to-any graphical data mapping, conversion, and integration tool that maps data between any combination of XML, database, EDI, XBRL, flat file, Excel, JSON, and/or Web service, then transforms data instantly or autogenerates royalty-free data integration code for the execution of recurrent conversions. integration, and more.

لینک دانلود