تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Amethyst CADwizz Ultra v2.07.01 – win

Amethyst CADwizz، این نرم افزار آخرین نسخه از نمایشگر CAD است که پیش ار این نرم توانسته بود محبوبیت زیادی در بین طراحان کسب نماید. این نسخه از جدیدترین نسخه های CADwizz MAX و CADwizz LE می باشد که نسخه های قبلی را جایگزین کرده است و به طور کامل بازنویسی شده است. علاوه بر ثبات بیشتر و ویژگی های پیشرفته 3D، این برنامه سرعت و عملکرد را از طریق OpenGL و رندر DirectX را ارائه می دهد. شما با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود به راحتی و به آسانی فایل های اتوکد را با جستجوگرهای فایل و ریز عکس ها انتخاب کنید. همچنین این نرم افزار شما را قادر می سازد تا تمامی فایل ها را مشاهده و ویرایش نمایید. تبدیل فایلهای DWG به DXF و DXF به DWG نیز یکی دیگر از ویژگی های بسیار کاربردی این نرم افزار می باشد. تبدیل تصاویر به قالب های BMP، GIF، JPG، TIF، SVG می تواند به کاربران این نرم افزار کمک بسیاری نماید که این ویژگی نیز توسط این نرم افزار انجام می شود.

Amethyst.CADwizz.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Amethyst CADwizz Ultra v2.07.01:

تبدیل فایلهای DWG به DXF و DXF به DWGتبدیل تصاویر به قالب های BMP، GIF، JPG، TIF، SVGدسته بندی تبدیل نقشه به PDF موتورهای رندر OpenGL و DirectX

و …

مشخصات نرم افزار Amethyst CADwizz Ultra v2.07.01:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : طراحینوع فایل : EXE

Amethyst CADwizz Ultra v2.07.01 - win

This is the latest version of our top-selling CAD viewer. It supersedes the CADwizz MAX and CADwizz LE versions, and has been completely rewritten. In addition to greater stability and improved 3D features, the program offers increased speed and performance through OpenGL and DirectX rendering.

لینک دانلود