دانلود نرم افزار Amethyst CADwizz Ultra v2.07.01 – Win

Amethyst CADwizz در رده نرم افزارهای  مشاهده فایل های DXF و DWG قرار دارد که کاربر می تواند به کمک آن می توان تجربه ایی لذت بخش از کار را ایجاد کرد. این آخرین نسخه از نمایشگر CAD است. این نسخه نسخه های CADwizz MAX و CADwizz LE را جایگزین کرده است و به طور کامل بازنویسی شده است. علاوه بر ثبات بیشتر و ویژگی های پیشرفته 3D، این برنامه سرعت و عملکرد را از طریق OpenGL و رندر DirectX ارائه می دهد. این نرم افزار با دارا بودن خصوصیات منحصر به فرد خود به شما کمک می کند که به سادگی و بدون نیاز به دانش خاصی در زمینه  مشاهده فایل های DXF و DWG کارهای خود را انجام دهید و از نتایج حاصله را ببینید. Amethyst CADwizz به دلیل سادگی و کارآمدی در میان کاربران در رده محبوب ترین نرم افزار ها است. نرم افزار با توجه به حجم و کارایی جزو نرم افزار های کم حجم نسبت به بقیه نرم افزار های مشابه و کاربردی تر است. منوها و ابزارهای جامع این نرم افزار به شما در رسیدن اهدافتان کمک خواهد کرد.

www.download.ir App Amethyst CADwizz Ultra center

ویژگی های نرم افزار Amethyst CADwizz :– سادگی کار با نرم افزار– سهولت و سرعت بالای انتخاب فایل‌های AutoCAD– ابزارهای اختصاصیِ جستجوی فایل‌ها و تصاویر Thumbnail– تبدیل فایل‌های DWG به DXF و بالعکس– تبدیل طرح‌ها به فایل‌های PDF و DWF– تبدیل طرح‌ها به فایل‌های تصویری BMP، GIF، JPG، TIF– تبدیل فایل های HPGL و HPGL/2 (PLT) به طرح ها– امکان باز کردن فایل‌های فشرده و مشاهده چندین طرح– امکان انتخاب از میان یکی از موتور های رندرینگ OpenGL یا DirectX– رندر مدل های سه بعدی– امکان حذف خطوط پنهان در چاپ-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  مشاهده فایل های DXF و DWG– نرم افزار کاربردی  مشاهده فایل های DXF و DWG-انجام  مشاهده فایل های DXF و DWG با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Amethyst CADwizz  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Amethystنوع نرم افزار :  ابزار  مشاهده فایل های DXF و DWGنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Amethyst CADwizz

Amethyst CADwizz Ultra v2.07.01

This is the latest version of our top-selling CAD viewer. It supersedes the CADwizz MAX and CADwizz LE versions, and has been completely rewritten. In addition to greater stability and improved 3D features, the program offers increased speed and performance through OpenGL and DirectX rendering.

لینک دانلود