دانلود اندروید استودیو Android Studio v4.1.2 ویندوز – مک – لینوکس – کروم اواس

به روز رسانی :

1399/11/05 نسخه Android Studio v4.1.2 اضافه شد.

Android Studio

همراه با حالت های مختلفی ارائه شده است که کاربر بر اساس نیاز باید یکی از آنها را دانلود کند. بستر تولید نرم افزار توسط Android Studio، استفاده از SDK های مخصوص هر نسخه از سیستم عامل اندروید است که این فایل های نیز توسط شرکت گوگل در یک پکیج جدا عرضه می شوند. سخن آخر اینکه نرم افزار Android Studio یک محیط برنامه نویسی بسیار کامل است که ابزارهای بسیار زیادی را برای کد نویسی و طراحی یک نرم افزار یا بازی اندروید در اتیار شما قرار می دهد و بدون یک یکی از نقاط قوت این نرم افزار، ضریب اعتماد آن است چرا که این نرم افزار توسط شرکت بسیار معروف گوگل تهیه و عرضه شده است. نرم افزارهای و بازی های موبایل هر ساعت از زمان ما را پر می کنند.برای تولید این نرم افزار های باید از محیط های بسیار قدرتمندی کمک گرفت تا میزان خطاهای برنامه های به حداقل برسد. Android Studio یکی از بهترین محیط های پیشرفته برنامه نویسی اندروید است که توسط شرکت بسیار محبوب و معروف گوگل برای پلتفرم های ویندوز، مکینتاش و لینوکس عرضه شده است تا سازندگان برنامه های موبایل دیگر نگران کیفیت محیط برنامه نویسی خود نباشند. نرم افزار

 اندروید استودیو

یک محیط بسیار عالی همراه با تمامی امکاناتی که یک سازنده برای کدنویسی نیاز دارد را در اختیار او قرار می دهد. لارم به ذکر است که این نرم افزار ایده اساسی و اصلی خود را از IntelliJ IDEA گرفته است. بسته های نرم افزار Android Studio بسیار قدرتمند و کامل هستند و باعث می شوند تا کیفیت کد نوشته شده توسط شما به بالاترین حد ممکن برسد و میزان خطاهای سهوی را بسیار کاهش می دهند. همچنین این نرم افزار از موتور Gradle استفاده می کند که بسیار از کارهای مورد نیاز برای تولید یک نرم افزار اندروید و ساخت آن را به صورت اتوماتیک انجام می دهد.
 • ویژگی های نرم افزار اندروید استودیو Android Studio

قابلیت اجرای برنامه های نوشته شده در خود برنامه

ویرایشگر هوشمند کد

امولاتور بسیارخوب و پر سرعت

سیستم ساخت برنامه با کیفیت بسیار بالا

قابلیت کار به صورت گروهی

قابلیت ساخت نرم افزار برای تمامی پلتفرم ها و ورژن های اندروید

اندروید استودیو نسخه ویندوز برای طرحی اپلیکیشای اندروید در سیستم عامل ویندوز

اندروید استودیو نسخه مک برای طرحی اپلیکیشای اندروید در سیستم عامل مک

اندروید استودیو نسخه لینوکس برای طرحی اپلیکیشای اندروید در سیستم عامل لینوکس

اندروید استودیو نسخه کروم او اس برای طرحی اپلیکیشای اندروید در سیستم Chrome OS

نمونه کد و برنامه های مختلف

پشتیبانی از ++C و NDK

Overview of Android Studio 4 Features

 • Instant Run
 • Intelligent code editor
 • Fast and feature-rich emulator
 • Robust and flexible build system
 • Designed for teams
 • Develop for all Android devices
 • Code templates and sample apps
 • Lintelligence
 • C++ and NDK support
 • Cloud integration
 • Vector Asset Studio
 • Translations Editor
نام: Android Studio
شرکت سازنده: Google, JetBrains
ورژن: v4.1.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg - iso
پلتفرم: ویندوز - مک - لینوکس
رمز فایل: www.download.ir

Android Studio v4.1.2 Win/Mac/Linux

Mobile devices are now a common companion in daily activities, even in entertainment. Android Studio is an Integrated Development Editor developed by Google for the Android platform, comprising everything that a programmer needs in order to design and test Android applications.It was inspired by JeBrains's IntelliJ IDEA, a general purpose IDE that encases a state-of-the-art collection of tools for code writing and testing. Android Studio bundles the richness of IntelliJ combined with the capabilities that are required for Android development.

لینک دانلود