تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار ANSYS Additive 2019 R2.2 x64 Win

به روز رسانی :

1398/07/08نسخه 2019 R2.2 اضافه شد.

ANSYS Additive یک جریان کاری شبیه سازی کامل برای تولید افزودنی (AM) ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تلاش های تحقیق و توسعه خود را برای فلز AM به یک عملیات تولید موفق تبدیل کنید. تولید افزودنی (چاپ سه بعدی) یک تکنولوژی است که لایه سه بعدی را توسط لایه های مختلف مواد تولید می کند. در سال های اخیر به سرعت در حال افزایش محبوبیت به عنوان یک روند تولید واقعی است. در فرایند AM یک فایل داده دیجیتال به یک ماشین تولید منتقل می شود که در نهایت یک طراحی مهندسی را به قسمت چاپ شده با 3D چاپ می کند. در ابتدا، AM به عنوان یک روش نمونه برداری سریع – یک روش شتاب دهنده برای ایجاد (اغلب پلاستیک) قطعات قبل از تولید با روش های به خوبی پذیرفته شده مانند قالب گیری تزریقی، ریخته گری، تشکیل، پیوستن و غیره استفاده شد. استفاده از نرم افزار های طراحی و پرینت 3بعدی روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با طراحی و پرینت 3بعدی سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه طراحی و پرینت 3بعدی هستید ،نرم افزار ANSYS Additive یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای طراحی و پرینت 3بعدی جزو برترین نرم افزار ها در زمینه طراحی و پرینت 3بعدی است. ابزارهای طراحی و پرینت 3بعدی با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار ANSYS Additive با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر طراحی و پرینت 3بعدی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی و پرینت 3بعدی برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

ویژگی های نرم افزار ANSYS Additive :– سادگی کار با نرم افزار– طراحی از ابتدا مناسب فرآیند تولید افزودنی (DfAM)– بهینه‌سازی طراحی و حذف قسمت‌های اضافی– شبیه‌سازی کامل فرآیند تولید و جریان کاری– انتخاب دقیق مواد اولیه و بررسی انطباق‌پذیری آن‌ها– مدل‌سازی طراحی‌های انجام شده– ارسال دستور چاپ به دستگاه‌های مورد پشتیبانی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی و پرینت 3بعدی– نرم افزار کاربردی طراحی و پرینت 3بعدی-انجام طراحی و پرینت 3بعدی با در کمترین زمان
نام: ANSYS Additive
شرکت سازنده: ANSYS Additive
ورژن: 2019 R2.2
نسخه: 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ANSYS Additive 2019 R2.2 x64 Win

ANSYS Additive offers a complete simulation workflow for additive manufacturing (AM) that allows you to transition your R&D efforts for metal AM into a successful manufacturing operation. Additive manufacturing (3D printing) is a technology that produces three-dimensional parts layer by layer from a variety of materials. It has been rapidly gaining popularity as a true manufacturing process in recent years. In the AM process, a digital data file is transmitted to a production machine, which ultimately translates an engineering design into a 3D-printed part. Initially, AM was utilized as a rapid prototyping method — an accelerated method to create (mostly plastic) parts before manufacturing by well-accepted methodologies, such as injection molding, casting, forming, joining, etc.

لینک دانلود