دانلود نرم افزار ANSYS Discovery Live Ultimate 2021 R1.6

به روز رسانی :

1399/11/23 نسخه v2021 R1 اضافه شد .

ANSYS Discovery Live Ultimate

نرم افزار از کمپانی ANSYS است که که هدف این نرم افزار حذف بسیاری از موانع در شبیه سازی و تجزیه و تحلیل می باشد . این نرم افزار در مدت زمان سه سال برنامه نویسی منتشر شد و یکی از مشخصه های آن قابلیت Drag & Drop در ابزار های مدل سازی می باشد . نرم افزار ANSYS Discovery Live Ultimate 2019 R1 Win64 از ترکیب چندین تکنولوژی قدیمی و جدید ساخته شده است . برای مثال در این نسخه از SpaceClaim که در سال 2014 راه اندازی شد به همراه  تجزیه و تحلیل عنصر محدود (FEA) سازه ها و هارمونیک و همچنین دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) استفاده شده است . ANSYS به دنبال این است که سیستم با بالاترین سرعت بتواند به جواب برسد و ANSYS Discovery Live Ultimate می تواند به شکل لحظه ای جواب را به شما بدهد .
  • Features
  • Benefit from a very convenient and efficient user interface for better working conditions
  • Enables the simulation and highly detailed 3D modeling
  • Simple tools provided for instant feedback
  • Upgrade your simulation and modeling levels in a very short time
نام: ANSYS Discovery Live Ultimate
حجم فایل: 5.2 گیگابایت
شرکت سازنده: ansys
ورژن: v2021 R1.6
نسخه: 64 بیتی
آپدیت: April 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ANSYS Discovery Live Ultimate 2021 R1.6 x64

About ANSYS Discovery. ANSYS Discovery products for 3-D Design enable CAD modeling and simulation for all design engineers. Since demands on today's design engineers to build optimized, lighter and smarter products are greater than ever, using appropriate design tools is critical.
The ANSYS 3-D Design family accelerates product development and brings innovations to market faster and more affordable.

لینک دانلود