تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار AntiBrowserSpy Pro v2018.196 Retail – Win

AntiBrowserSpy Pro نرم افزار AntiBrowserSpy Pro 2018 یک ابزار ضد جاسوسی برای مرورگرهای بر پایه ویندوز طراحی و ارائه شده است. اغلب مرورگرها اطلاعاتی از کاربر را به سازندگان خود ارسال می کنند. مرورگرهای مشهوری همچون فایرفاکس، اکسپلورر، کروم، سافاری و… جزو نرم افزارهایی می باشند که اطلاعات شخصی کاربران را دریافت و در اختیار سازندگان خود قرار می دهند. این اطلاعات که از کاربر دریافت می شود می تواند یک آی دی باشد که امکان شناسایی کاربر را ایجاد می کند و یا حتی آدرس سایتی باشد که کاربر از آن دیدن کرده و به آن سر زده است! اما این اطلاعات را چگونه استفاده می کنند؟! در بهترین و خوش بینانه ترین حالت می توان اینگونه فرض کرد که با توجه به بازدیدهای کاربر به علاقه مندی های شخص پی برد و با توجه به آن علاقه مندی ها برای مرورگر تبلیغات ارسال کرد تا نمایش داده شوند.

سایر مشخصات : نرم افزار AntiBrowserSpy Pro یک ابزار برای یاری رساندن به کاربران جهت جلوگیری و مبارزه با جاسوسی از رایانه ها که توسط مرورگرها اتفاق می افتد، ارائه شده است. علاوه بر مورد ذکر شده این نرم افزار قادر است تمام رد پاهای کاربر که بر روی سیستم خود ثبت می شود را پاک کند تا هرچه بیشتر و کارآمدتر به حفظ حریم خصوصی کاربر بپردازد. AntiBrowserSpy Pro 2018 که دارای رابط کاربری بسیار ساده و جذابی می باشد، دارای محیطی زیبا و کاربر پسند نیز هست که در هرچه محبوب تر شدن نرم افزار موثر می باشد. علاوه بر توقف عملیات های جاسوسی و حذف ردیاب های اینترنتی، از تنظیمات مرورگر فایل های پشتیبان تهیه می کند.

AntiBrowserSpy.Pro.center

ویژگی های نرم افزار AntiBrowserSpy Pro 2018 :– محافظت از داده های شخصی کاربر روی مرورگرها– قابلیت حذف تاریخچه مرورگر، کش مرورگر، لیست دانلودها و همچنین URL های تایپ شده– تهیه فایل پشتیبان از تنظیمات مرورگر و بوک مارک ها– قابلیت تنظیم زمان برای انجام عمیلیات تهیه پشتیبان– پشتیبانی از کلیه مرورگرها مانند کروم، فایرفاکس، اکسپلورر، سافاری، اپرا و…

AntiBrowserSpy Pro

لینک دانلود