تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار AnTuTu Benchmark v6.3.3

AnTuTu Benchmark نرم افزار کاربردی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است . با این نرم افرار شما می توانید میزان قدرت سخت افزاری گوشی و یا تبلت خود را با دیگر دستگاه های اندروید بسنجید . با این نرم افزار شما می توانید از گوشی خود تست بگیرید و به قابلیت های گوشی و یا تبلت اندروید خود پی ببرید . با این نرم افزار کاربری شما می توانید تمام پارت های گوشی و یا تبلت اندروید خود را از جمله : پردازنده ، گرافیک ، عملکرد 3 بعدی و 2 بعدی گرافیک، رم و پردازنده و سرعت دستگاه اندروید خود را بسنجید و با دستگاه های دیگر اندروید مقایسه کنید . از دیگر ویژگی های دیگر این نرم افزار این است رتبه بندی گوشی های هوشمند اندروید را بر اساس امتیار های آن ها برای شما به نمایش می گذارد . با این نرم افزار شما می تواتید نتایج تست های بدست آمده از برنامه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید . اگر به این نرم افزار کاربردی علاقه مند شده اید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از این برنامه را به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از آن نهایت استفاده را بکنید .برخی از امکانات نرم افزار AnTuTu Benchmark :-امکان تست تمام پارت های گوشی و یا تبلت اندروید شما که شامل پردازنده ، گرافیک ، عملکرد 3 بعدی و 2 بعدی گرافیک، رم و پردازنده و سرعت دستگاه اندروید می شود . -امکان نمایش رتبه بندی گوشی های هوشمند اندروید بر اساس امتیاز ها . -امکان مقایسه نتیجه تست گوشی هوشمند خود با دیگر گوشی های هوشمند اندروید . -امکان به اشتراک گذاشتن نتیجه تست گوشی هوشمند با دوستانتان .

AnTuTu Benchmark v6.3.3

AnTuTu benchmark is the most popular Android smartphone and tablet benchmarking app in the world!.
☆ Over 100,000,000 users
☆ Benchmark app used during Google I/O 2014
☆ No.1 benchmark app, used as an industry standard by leading technology companies and hardware review sites.
With the Click and Go test suite, Antutu will comprehensively test all aspects of a device, including UX, GPU, RAM, CPU, I/O and more. Each item is individually assessed and given a score. These scores can be uploaded to the Antutu database, and then used to rank your device among all other Android devices.
New feature in V6.0:
1. New designed 3D Testing Scene.
2. Add new UX testing items and increase UX testing proportion
3. New CPU Testing Added
4. New Score Proportion
5. Cross-platform
Get your Antutu benchmark score and ranking! Compare and share with your friends!
NOTE:
Why do you need to download a separate 3DBench App?
1. The separate 3DBench app is to avoid re-downloading 3D part when version updated. Save your mobile data!
2. To test the 64 bit CPU and UX performance we need a seperate 3DBench app.
The Antutu benchmark score of your device is mainly defined by your hardware configuration, but can also be influenced by other elements, including system mode, current device temperature, running apps and more. The score may be vary slightly every time you test.

لینک دانلود