تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Anvi Smart Defender Pro مکمل آنتی ویروس

نرم افزار Anvi Smart Defender Pro نرم افزار امنیتی هوشمندی است که از سیستم کامپیوتری شما در برابر ویروس ها، بد افزارها، تروجان ها، جاسوس افزارها، آگهی افزار ها و … محافظت می کند . بد افزارها برای سلامتی سیستم بسیار مضر هستند و نرم افزار Anvi Smart Defender می تواند از رشد قارچ گونه ی این تهدید ها در سیستم شما جلوگیری نماید . موتور جستجوی جدید نرم افزار Anvi Smart Defender Pro به گونه ای طراحی شده است که می تواند با یکبار اسکن تمامی فایل های مخرب را شناسایی کند . همچنین یکی دیگر از قابلیت های جالب نرم افزار Anvi Smart Defender Pro امکان هماهنگ شدن با آنتی ویروس و آنتی هکر نصب شده بر روی سیستم می باشد تا نرم افزار بتواند به بهترین شکل ممکن عمل کند .

 

ویژگی های نرم افزار Anvi Smart Defender Pro :

– Anvi Smart Defender Pro از سیستم Cloud پشتیبانی می کند . با استفاده از Cloud نرم افزار می تواند فایل های مشکوک را آپلود کند و می تواند با استفاده از سیستم امنیتی جدید خود گزارشاتی را درباره فعالیت ویروس بیابد .

– موتور اسکن قدرتمند Swordfish، می تواند آلودگی های درون سیستم شما را به صورت عمیق جستجو کند و آن ها را از میان ببرد . همچنین این کار بر روی عملکرد سیستم تاثیر چندانی نمی گذارد زیرا ار بخش کوچکی از حافظه دستگاه استفاده می کند .

– امکان دانلود جدیدترین پایگاه داده بر روی سیستم جهت محافظت دقیق از کامپیوتر

– با کلیلک کردن بر روی قسمت Care Now نرم افزار سیستم شما به صورت خودکار اسکن می کند و مشکلات آن را به صورت خودکار رفع می کند .

– امکان سازگاری با انواع آنتی ویروس ها جهت عملکرد بهتر دستگاه

– و …

 

تصویری از محیط نرم افزار Anvi Smart Defender Pro :

دانلود نرم افزار Anvi Smart Defender Pro مکمل آنتی ویروس

دانلود نرم افزار Anvi Smart Defender Pro مکمل آنتی ویروس با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود