تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Any Burn v4.3 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/7/30 نسخه جدید Any Burn v4.3 اضافه شد.

Any Burn نرم افزار بسیار قدرتمند Any Burn نرم افزاری کم حجم ولی حرفه ای در زمینه رایت انواع CD،DVD و Blu-ray ها می باشد. دارا بودن و دسترسی ساده به تمام امکانات و ابزارهای تخصصی و ساده مورد نیاز کاربر در این مجموعه قدرتمند و در عین حال کم حجم در زمینه رایت، جز ویژگی های مهم و اساسی در این نرم افزار به حساب می آیند که باعث جذب بسیاری از کاربران به سمت این نرم افزار شده است. توسط نرم افزار  Any Burn به راحتی انواع فایل های خود را رایت کرده و در کامپیوتر از آن ها استفاده کنید.

سایر مشخصات : قابلیت رایت انواع سی دی ها، دی وی دی ها و Blu-ray ها توسط این نرم افزار امکان پذیر می باشد. شما می توانید از انواع فایل های ایمیج برای رایت از جمله iso, bin/cue, nrg, mdf/mds, daa, uif, isz  و … توسط Any Burn  پشتیبانی کرده و اجرا نمایید. دیسک هایی را که پاک شده اند دوباره باز خوانی کرده و اطلاعات خود را برگردانید و از نو اطلاعات را رایت کنید و یا به صورت پوشه ای کپی کنید.

Any.Burn.center

ویژگی های نرم افزار Any Burn :– توانایی پاک کردن سی دی و دی وی دی های ری رایت– قابلیت پاک کردن در دو حالت کند و آهسته– توانایی رایت فایل ها و فولدرهای موجود در هارد شما بر روی سی دی و دی وی دی– توانایی ایمیج گیری از انواع CD/DVD با پسوند های ISO & BIN/CUE– توانایی تبدیل فرمت های ایمیج به یکدیگر– توانایی ایجاد audio CD و mp3 و …– قابلیت رایت سی دی های صوتی و رایت انواع سی دی صوتی قابل پخش در پلیرهای سی دی در قالب  mp3, ape, flac, wma– قابلیت ساخت ایمیج از روی اطلاعات هارد دیسک شما– نمایش اطلاعات دیسک و مشاهده جزئیات اطلاعات در مورد هارد و دیسک شما

Any Burn

لینک دانلود