تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار AnyMP4 MXF Converter v7.2.18 – win

AnyMP4 MXF Converter، این نرم افزار به عنوان مبدل فایل فوق العاده و عالی MXF، شما را قادر می سازد تا فایل هایی با فرمت MXF را به ویدئوهای 2D و حتی ویدئو 3D برای هر نرم افزار ویرایش ویدئو محبوب و دستگاه رسانه دیجیتال تبدیل کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید محدودیت های سرگرمی های ویدئویی MXF خود را در برخی از دوربین های با کیفیت بالا از بین ببرید. ضبط ویدئو های خود را با تبدیل MXF به Quicktime MOV، AVI، MP4، MPEG، MKV، WMV، MPEG2، و فرمت های دیگر پیش ببرید و از مشاهده آنها لذت ببرید. شما با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا فایل های خود را با فرمت MXF به نرم افزارهای ویرایش ویدیو مانند Avid Media Composer، Sony Vegas و Adobe Premiere وارد کرده و از ویرایش آنها لذت ببرید. همچنین قادر خواهید بود تا فایل های ویدیویی خود را در دستگاههای مختلف پخش ویدیو مشاهده نمایید.

 

AnyMP4.MXF.Converter.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار AnyMP4 MXF Converter v7.2.18:

پشتیبانی از تبدیل MXF به 160 فرمت با عملکرد بالاادغام و پیوستن به چندین فایل MXF با هم و تقسیم ویدیو MXF به چند بخشسرعت 6 برابر سریعتر برای تبدیل ویدئو MXF با جدیدترین فن آوری

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار AnyMP4 MXF Converter v7.2.18:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : مبدل فایلنوع فایل : EXE

AnyMP4 MXF Converter v7.2.18 - win

AnyMP4 MXF Converter, the fantastic and excellent MXF file converter, lets you convert MXF files to 2D video and even 3D video for any popular Video Editing software and digital media device. Stop limiting your MXF video entertainment options on some high-end camcorders. Make your video recordings versatile by instantly converting MXF to Quicktime MOV, AVI, MP4, MPEG, MKV, WMV, MPEG2, and more. Realize your dream of importing MXF to Avid Media Composer, Sony Vegas, and Adobe Premiere with ZERO limitation.

لینک دانلود