تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Apeaksoft iPhone Eraser v1.0.12 – win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/15نسخه جدید Apeaksoft iPhone Eraser v1.0.12 اضافه شد.

Apeaksoft iPhone Eraser، این نرم افزار مفید ترین ابزار برای پاک کردن تمام مطالب و تنظیمات به طور دائم و کاملا از آی فون اپل و یا آی پاد است. علاوه بر این، با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به طور همزمان بیش از یک دستگاه iOS را پاکسازی کنید. این برنامه 100٪ برای پاک کردن تمام فایل ها (مخاطبین، اس ام اس، اطلاعات حساب، عکس ها، تاریخچه مرورگر، فیلم ها، آهنگ ها، بازی ها، دریافت ها، و غیره) و تنظیمات از آی فون اپل یا آی پاد بصورت ایمن طراحی شده و لاطلاعات حذف شده از دیوایس ها به هیچ عنوان قابل بازیابی نخواد بود. همچنین این نرم افزار سه حالت مختلف را برای حذف کردن داده ها در اختیار کاربران قرار می دهد که کاربران می توانند بنابر نیاز خود از آنها استفاده کنند. این سه حالت شامل: حذف با سطح پایین، حذف با سطح متوسط و حذف با سطح بالا است.

Apeaksoft.iPhone.Eraser.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Apeaksoft iPhone Eraser v1.0.12:

داده های خود را به راحتی و به طور دائمی از دستگاه iOS خود پاک کنیداین برنامه به طور کامل داده های iOS خود را با ضد ویروس پاک می کندامنیت بالایی دارد

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار Apeaksoft iPhone Eraser v1.0.12:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : کاربردینوع فایل : EXE
نام: Apeaksoft iPhone Eraser
شرکت سازنده: Apeaksoft
ورژن: v1.0.12
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Apeaksoft iPhone Eraser v1.0.12 - win

Apeaksoft iPhone Eraser is the most useful utility to erase all content and settings permanently and thoroughly from iPhone iPad or iPod. In addition, you are able to erase more than one iOS device simultaneously. The program offers 100% promise to securely erase all files (contacts, SMS, account information, photos, browser history, videos, songs, games, downloads, etc.) and settings from your iPhone iPad or iPod without no recovery possibility.

لینک دانلود