دانلود نرم افزار Apex Sketch Pro v7.1.16.0 – Win

هنگامی که بحث از  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختمان به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار Apex Sketch اشاره می کنند ویژگی های جدید Apex Sketch و پیشرفت های طراحی باعث صرفه جویی در زمان و پول شما خواهد شد! با استفاده از Paradigm ساده Draw-First، پشتیبانی کامل از صفحه کلید / ماوس، قلم فعال و طراحی لمسی، و همچنین ادغام بدون درز با سیستم CAMA، شما سریع تر و کارآمد تر از همیشه کار خواهید کرد. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختمان است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختمان به خوبی نرم افزار Apex Sketch را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختمان است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختمان افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Apex سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختمان دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختمان هستید نرم افزار Apex Sketch یکی دیگر از محصولات Apex  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختمان بر آورده سازید. نرم افزار Apex Sketch تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختمان برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختمان و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir Apex Sketch Pro center

ویژگی های نرم افزار Apex Sketch :– سادگی کار با نرم افزار– قابلیت رسم نقشه با استفاده از انواع سیستم ها و سخت افزار ها– امکان رسم نقشه در تمامی نواحی دلخواه– تنظیم و بهینه سازی خودکار فضای استفاده شده در نقشه– امکان آنالیز نقشه ها– رسم انواع فضا ها و بلاک ها با هندسه های خاص– ابزار ساده ی ویرایش نقشه-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختمان– نرم افزار کاربردی  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختمان-انجام  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختمان با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Apex Sketch  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Apexنوع نرم افزار :  ابزار  رسم و تجزیه و تحلیل نقشه ساختماننوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Apex Sketch

Apex Sketch Pro v7.1.16.0

Apex Sketch new features and drawing enhancements will save you time and money! With v6’s simple Draw-First paradigm, full support for keyboard/mouse, active pen, and touch drawing, as well as seamless integration with your CAMA system, you’ll work faster and more efficiently than ever.

لینک دانلود