تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار APF WoodTruss v3.3.0.0 – Win

APF WoodTruss به شما اجازه می دهد با استفاده از Eurocode 5 (EC5) تیرهای چوبی (King post، Fink، Howe) را طراحی کنید. همه شما باید انجام دهید مشخص ابعاد، محدودیت ها و بارها. APF WoodTruss ترکیب بار را با توجه به Eurocode 0 و Eurocode 1 ایجاد می کند و تمامی چک های مورد نیاز برای ULS و SLS را انجام می دهد. گزارشات APF WoodTruss در مورد طراحی غیرقابل پذیرش ساختار چوب هشدار می دهد. نتایج در محیط گرافیکی نمایش داده می شود و کاربر می تواند یک گزارش دقیق با جزئیات محاسبه و تصاویر را ذخیره کند. علاقه مندان به طراحی خرپاهای چوبی به خوبی نرم افزار APF WoodTruss را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی خرپاهای چوبی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی خرپاهای چوبی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون WoodTruss سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی خرپاهای چوبی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای طراحی خرپاهای چوبی هستید نرم افزار APF WoodTruss یکی دیگر از محصولات WoodTruss  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی خرپاهای چوبی بر آورده سازید. نرم افزار APF WoodTruss با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی خرپاهای چوبی همراهی خواهد کرد. نرم افزار APF WoodTruss تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی خرپاهای چوبی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی خرپاهای چوبی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App APF woodTruss cener www.download.ir

ویژگی های نرم افزار APF WoodTruss :– سادگی کار با نرم افزار– بررسی قدرت، انحنای و امکان تغییر شکل خرپا (کاربر می تواند انتخاب کند که کدام یک بررسی شوند)– طراحی Structural fire برای سطوح محافظت شده و محافظت نشده– خلاصه ی سریع از فاکتورهای بکار رفته شده– طراحی مطابق با یوروcode 5 (EN 1995-1-1:2004 + A1:2008 + A2:2014)– خروجی نمودارهای JPEG یا PNG و DXF– تهیه گزارش ها در قالب HTML یا DOCX-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی خرپاهای چوبی– نرم افزار کاربردی طراحی خرپاهای چوبی-انجام طراحی خرپاهای چوبی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار APF WoodTruss  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   WoodTrussنوع نرم افزار :  ابزار طراحی خرپاهای چوبینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

APF WoodTruss

APF WoodTruss v3.3.0.0

APF WoodTruss lets you design timber trusses (King post, Fink, Howe), according to Eurocode 5 (EC5). All You have to do is specify the dimensions, the constraints and the loads. APF WoodTruss creates the load combinations according to Eurocode 0 and Eurocode 1 and performs all the required checks for ULS and SLS. APF WoodTruss reports warns you in case of unacceptable design of the timber structure. The results are displayed in the graphic environment and the user can save a detailed report with calculation details and images.

لینک دانلود