تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار ApowerMirror v1.4.5.1 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/03نسخه جدید ApowerMirror v1.4.5.1 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های کنترل موبایل از طریق کامیپوتر روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با کنترل موبایل از طریق کامیپوتر سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه کنترل موبایل از طریق کامیپوتر هستید ،نرم افزار ApowerMirror یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای کنترل موبایل از طریق کامیپوتر است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه کنترل موبایل از طریق کامیپوتر بر آورده سازید.  امروزه استفاده از کنترل موبایل از طریق کامیپوتر به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه کنترل موبایل از طریق کامیپوتر باعث شده است. ابزارهای کنترل موبایل از طریق کامیپوتر با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از کنترل موبایل از طریق کامیپوتر نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با کنترل موبایل از طریق کامیپوتر را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با کنترل موبایل از طریق کامیپوتر سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه کنترل موبایل از طریق کامیپوتر برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که ApowerMirror به خوبی نیازهای شما را در زمینه کنترل موبایل از طریق کامیپوتر برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه کنترل موبایل از طریق کامیپوتر هستید ، نرم افزار ApowerMirror تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار ApowerMirror با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه کنترل موبایل از طریق کامیپوتر به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از ApowerMirror دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار ApowerMirror به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی کنترل موبایل از طریق کامیپوتر را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار ApowerMirror می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه کنترل موبایل از طریق کامیپوتر اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای کنترل موبایل از طریق کامیپوتر برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

ApowerMirror center

ویژگی های نرم افزار ApowerMirror :– سادگی کار با نرم افزار– کنترل اندروید از طریق موس و کیبورد– قابلیت گرفتن اسکرین شات– قابلیت ضبط صفحه– همزمان سازی داده های نرم افزارها– پشتیبانی از ios و اندروید-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی کنترل موبایل از طریق کامیپوتر– کاربردی در امر کنترل موبایل از طریق کامیپوتر-انجام کنترل موبایل از طریق کامیپوتر با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار ApowerMirror  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Apowerنوع نرم افزار :  ابزار کنترل موبایل از طریق کامیپوترنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ApowerMirror

ApowerMirror v1.4.5.1

Mirror/Control Android Screen from PC, Stream your iPhone to PC in Real Time. ApowerMirror is a screen mirroring application for both iOS and Android devices, with full compatibility for Windows and Mac. With mobile phones and tablets running Android 5.0 or higher that support Chromecast, users can install this program for screen share with PC. Any iOS device with AirPlay capability can also display cell phone screen on the computer using this tool.

لینک دانلود