تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Apowersoft Android Recorder v1.2.4.1 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/8/25نسخه جدید Apowersoft Android Recorder v1.2.4.1 اضافه شد.

تمامی کابران می توانند به سادگی و توسط Apowersoft Android Recorder تمام فعالیت های در حال اجرا بر روی صفحه نمایش گوشی های اندروید را بدون نیاز به روت کردن از طریق کامپیوتر پخش و ضبط کنید. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت گوشی های آندرویدی افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری همچون سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت گوشی های آندرویدی دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت گوشی های آندرویدی هستید نرم افزار Apowersoft Android Recorder یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت گوشی های آندرویدی بر آورده سازید. شرکت /// مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند.  امروزه استفاده از مدیریت گوشی های آندرویدی به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت گوشی های آندرویدی باعث شده است. ابزارهای مدیریت گوشی های آندرویدی با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار Apowersoft Android Recorder با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت گوشی های آندرویدی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Apowersoft Android Recorder تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Apowersoft Android Recorder می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت گوشی های آندرویدی برای خود داشته باشید.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

Apowersoft Android Recorder center

ویژگی های نرم افزار Apowersoft Android Recorder :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت گوشی های آندرویدی– کاربردی در امر مدیریت گوشی های آندرویدی-انجام مدیریت گوشی های آندرویدی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار Apowersoft Android Recorder  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Apowerنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت گوشی های آندرویدینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Apowersoft Android Recorder

Apowersoft Android Recorder

Apowersoft Android Recorder is an amazing program that allows users to cast and record any Android screen activities to computer without root requirement. When Chrome feature is activated, your Android smartphone can easily connect to computer under the same network. As a result, screen activities including video calls, gameplays, live stream videos and many more can be displayed and captured on PC in real time. Select video quality and output formats: WMV, MP4, AVI, MPEG and GIF, etc., and take screenshots, which will be saved as PNG files by default.

لینک دانلود