تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder v6.4.7

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/6/28 نسخه جدید Apowersoft Streaming Video Recorder v6.4.7 اضافه شد.

نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder برنامه ای چند جانبه برای ضبط کردن ویدیوهای آنلاین و برنامه های تلویزیونی پخش شده در اینترنت می باشد . نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder بسیار ساده و خلاقانه است و به شما اجازه می دهد که هر گونه فایل تصویری که در اینترنت پخش می شود را ضبط کنید . همچنین نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder با داشتن برنامه کانورتور قدرتمند خود به کاربران اجازه می دهد تا ویدیو های ضبط شده ی خود را به فرمت دلخواهشان ذخیره سازی کنند مانند فرمت های AVI, MPEG-4, WMV, WMA, MP3, ACC و … . نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder تقریبا از تمامی سایت های به اشتراک گذاری ویدیو و انواع فایل های چند رسانه ای پشتیبانی می کند .

 

ویژگی های نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder :

ضبط ویدیوهای آنلاین و برنامه های تلویزیونی در اینترنت :

نرم افزار Streaming Video Recorder دارای دو ویژگی کاربری ضبط و جستجوی ویدیو می باشد . نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder می تواند به صورت خودکار هر ویدیو کلیپی که در مدیا پلیر یا صفحه ی مرورگرتان در حال پخش است را شناسایی کند و بعد آن را بر روی کامپیوتر شما ضبط کند . همچنین امکان کپی و پیست کردن URLها به صورت دستی را به کاربران می دهد . نرم افزار پس از بستن صفحه ی وبسایت ویدیو مربوطه هم به ضبط کردن ویدیو ادامه می دهد . نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder در واقع راحت ترین راه برای ضبط محتوای تصویری سایت ها مانند اخبار، برنامه های تلویزیونی، برنامه های ورزشی و … است .

 

ضبط ویدیوهای آنلاین از هزاران منابع و سایت تلویزیونی و ویدیویی :

نرم افزار Streaming Video Recorder نسل جدیدی از نرم افزارهای ضبط ویدیوهای آنلاین می باشد . این نرم افزار بنا بر تکنولوژی برتر خود قدرت ضبط ویدیو های آنلاین را تقریبا از تمامی سایت های اشتراک گذاری ویدیو و کانال های تلویزیونی اینترنتی دارد . برخی از سایت ها عبارتند از : Veoh, Joost, YouTube, Yahoo Video, Dailymotion, Metacafe, CBS, PBS, SVTPlay, TV4Play و … .

 

پشتیبانی از اکثر فرمت های تصویری و پروتکل های مختلف : 

با استفاده از نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder می توان به راحتی به ضبط ویدیو از پروتکل های HTTP, HTTPS, FTP, RTSP, RTMP و MMS پرداخت و آنها را با فرمت های دلخواه flv, swf, mp4, 3gp, asf, mpg, mov, rm, rmvb, wmv, avi, wma, wav ذخیره نمود .

 

پشتیبانی نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder از تمامی مرورگرها :

در هنگام استفاده از نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder اهمیتی ندارد که از چه مرورگری استفاده می کنید زیرا نرم افزار Streaming Video Recorder از تمامی مرورگرها پشتیبانی میکند .

 

مبدل فایل های تصویری Apowersoft Streaming Video Recorder :

در خود نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder مبدل تصویری قدرتمندی وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد تا ویدیوهای ضبط شده ی خود را به فرمت های مختلف تصویری تبدیل کنند . نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder این قابلیت را می دهد تا هر ویدیو را به فرمت های مختلف تصویری مانند MP4, AVI, WMV, 3GP, VOB, MOV, MPG, MP3, WMA تبدیل کرد .

 

کیفیت بالای ویدیوهای ضبط شده :

مهمترین ویژگی موجود در نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder فناوری آن برای ضبط با کیفیت ویدیو های آنلاین می باشد . ویدیو های ضبط شده توسط Apowersoft Streaming Video Recorder تقریبا با کیفیت اصلی ویدیو برابری می کنند .

 

امکان ضبط چندین ویدیوی آنلاین به صورت همزمان : 

نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder به کاربران این امکان را می دهد تا چند ویدیوی آنلاین به صورت همزمان ضبط کنند . برای انجام این کار تنها کافیست که چندین صفحه از مرورگر خود را که همگی حاوی فایل ویدیویی هستند باز کنید و  نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا تمامی ویدیو ها را به طور همزمان بر روی هارد دیسک خود ذخیره سازی کنید .

 

سیستم عامل مورد نیاز نرم افزار : 

Windows XP, Vista, 7 and 8

تصویری از محیط نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder :

دانلود نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder

دانلود نرم افزار Apowersoft Streaming Video Recorder با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود