تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Approximatrix Simply Fortran v3.2.2976 – Win

Fortran یک زبان برنامه نویسی سطح بالا برای محاسبات علمی استفاده شده است. به سادگی فورتان از ابتدا با یکپارچگی GNU Fortran به عنوان هدف اصلی طراحی شده است. به سادگی Fortran برای ویندوز می تواند هر کدام 32 بیتی و 64 بیتی با کامپایلر شامل آن تولید کند. هر دو هدف در همه سیستم عامل های ویندوز در دسترس هستند. نرم افزار Approximatrix Simply Fortran یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های برنامه نویسی Fortran است که توسط گروه نرم افزاری Approximatrix طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه برنامه نویسی Fortran به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های برنامه نویسی Fortran کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Approximatrix Simply Fortran به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه برنامه نویسی Fortran برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Approximatrix Simply Fortran با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه برنامه نویسی Fortran هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Approximatrix Simply Fortran را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

www.download.ir Approximatrix Simply Fortran center

ویژگی های نرم افزار Approximatrix Simply Fortran :– سادگی کار با نرم افزار– دارا بودن مجموعه‌ای از AppGraphic ها– ساخت گرافیک و رابط کاربری ساده– توانایی عوض‌کردن نام اجزا برنامه به صورت خودکار– دارا بودن کد‌های BLAS و LAPACK– پیشنهاد دادن مجموعه‌ای از کد‌ها تنها با تایپ چند حرف اول کد– اجرا بر روی تمام ویندوز‌های از XP به بعد– راهنمای گام به گام برای برنامه نویسان مبتدی– دارا بودن Debugger– مشاهده برنامه‌های نوشته شده و در حال نوشتن با باز کردن برنامه-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی برنامه نویسی Fortran– نرم افزار کاربردی برنامه نویسی Fortran-انجام برنامه نویسی Fortran با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Approximatrix Simply Fortran  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Approximatrixنوع نرم افزار :  ابزار برنامه نویسی Fortranنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Approximatrix Simply Fortran

Approximatrix Simply Fortran v3.2.2976

Fortran a high-level computer programming language used especially for scientific calculations. Simply Fortran has been designed from the start with GNU Fortran integration as the primary goal. Simply Fortran for Windows can produce both 32-bit and 64-bit code with its included compiler. Both targets are available on all Windows platforms.

لینک دانلود