دانلود نرم افزار AquaSnap Pro v1.23.8 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/28نسخه جدید AquaSnap Pro v1.23.8 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های مدیریت ویندوز روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مدیریت ویندوز سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت ویندوز هستید ،نرم افزار AquaSnap Pro یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت ویندوز است  که محصول شرکت Nurgo Soft بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مدیریت ویندوز است. کمپانی Nurgo Soft مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار AquaSnap Pro یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت ویندوز بر آورده سازید.  امروزه استفاده از مدیریت ویندوز به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت ویندوز باعث شده است. ابزارهای مدیریت ویندوز با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از مدیریت ویندوز نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با مدیریت ویندوز را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با مدیریت ویندوز سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار AquaSnap Pro با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر مدیریت ویندوز به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه مدیریت ویندوز برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که AquaSnap Pro به خوبی نیازهای شما را در زمینه مدیریت ویندوز برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه مدیریت ویندوز هستید ، نرم افزار AquaSnap Pro تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار AquaSnap Pro با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه مدیریت ویندوز به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از AquaSnap Pro دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار AquaSnap Pro به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی مدیریت ویندوز را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار AquaSnap Pro می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه مدیریت ویندوز اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

AquaSnap Pro center

ویژگی های نرم افزار AquaSnap Pro :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی– تقسیم بندی فضای دسکتاپ به آرایش منظمی از پنجره ها– تغییر سایز یک پنجره‌ با فشار دادن دکمه Ctrl و تغییر سایز خودکار و همزمان پنجره کناری آن– امکان چسباندن پنجره‌ها به یکدیگر و حرکت همزمان آن ها با هم– تنظیم میانبرهای ماوس برای اجرای سریع و آسان عملکرد های مشخص شده– تنظیم قرار گیری یک پنجره بالاتر از بقیه پنجره ها– امکان تنظیم شفافیت پنجره‌ها-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت ویندوز– کاربردی در امر مدیریت ویندوز-انجام مدیریت ویندوز با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار AquaSnap Pro  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Nurgo Softwareنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

AquaSnap Pro

AquaSnap Pro

Drag and drop your windows to the sides or corners of the screen, and they'll automatically be resized to fit one half or one quarter of the screen. This feature is just like the built-in Aero Snap function of Windows 10, but with more possibilities! This is especially useful on either a 4K monitor or multiple monitors.

لینک دانلود