تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی خانه Architect 3D Gold And Express 2016 v18

نرم افزار طراحی سه بعدی خانه Architect 3D Gold And Express 2016 v18 ، مجموعه ای قدرتمند که دارای دو ابزار حرفه ای براب طراحی سه بعدی خانه ، دکوراسیون داخلی ، باغ و … می باشد که به تازگی نسخه ی 2016 آن توسط کمپانی Avanquest برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . Architect 3D Gold And Express v18 که 2 ابزار Architect 3D Express و Architect 3D Gold نام آن ها می باشد ، هر کدام ویژگی های خاصی را دنبال می کند و در ادامه راجب هر کدام از نرم افزار ها توضیحات بیشتری داده می شود .

نرم افزار Architect 3D Express :

آرشیتکت سه بعدی یک نرم افزار مختص مهندسین معماری است که امکاناتی را فراهم میکند تا طراحی ، تجهیزات و تزئین خانه را به صورت سه بعدی انجام دهد . با استفاده از طراحی گام به گام پروژه ای میتوان یک و یا چند پروژه کامل را از مرحله صفر تا صد مدیریت کرد . تدوین طرح های خانه شامل طرح های نماهای خارجی ، داخلی ، تجهیزات خانگی ، اضافه کردن درختان در فضای سبز را در استفاده کردن از طرح ها می باشد . تور مجازی و موتور رندر نرم افزار به کاربر دسترسی را میدهد تا کیفیت در اجرای طرح را بالا ببرد . در قسمت طراحی این نرم افزار میتوان میتوان آشپزخانه ، اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، حمام را هر کدام به تنهایی طراحی کرد . استفاده از مبلمان های سه بعدی در طرح های منرل و استفاده از 2600 اشیائ داخلی خانگی در نرم افزار امکان پذیر باشد . استفاده از برخی ابزارهای تاسیساتی در نرم افزار پشتیبانی میشود و میتوان به عنوان مثال فریم ها ، تیرها ، لوله کشی ، گرمایش ، تهویه و برق را در ساختمان اشاره کرد .

نرم افزار Architect 3D Gold : این نرم افزار هم تقریبا مانند نسخه ی Express عمل می کند ، Architect 3D Gold در طراحی خانه به صورت سه بعدی از از زیر زمین به فضای انبار ، آشپزخانه ، اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، حمام ، و غیره بسیار قوی عمل می کند . شما در این نرم افزار می توانید پنجره ها ، شومینه ، کابینت ، پاسیو ، و غیره را برای خانه ی خود طراحی کنیید و تعیین کنید که در چه جایی می خواهید آن ها را قرار بدهید . سفارشی کردن بافت و مواد : بام ، سنگ ، آجر ، و … از ویژگی خوب Architect 3D Gold می باشد . در این نرم افزار همچنین می توانید فایل های خود را با فرمت های DXF / DWG ذخیره و یا وارد کنید . طراحی برنامه های خود و بازدید از خانه آینده خود ، نمایش پروژه های خود با استفاده از ابزارهای مختلف ، نمایش ساختار استخوان و برنامه های فنی خانه : فریم ، شمش ، لوله کشی ، گرمایش ، تهویه و برق و … از دیگر ویژگی های نرم افزار Architect 3D Gold می باشد .

Architect-3D-Gold-And-Express-2016-v18-ScreenShot

ویژگی های کلی نرم افزار های Architect 3D Gold And Express v18 :

– طراحی خانه خود به صورت 3D از زیر زمین به فضای انبار : آشپزخانه ، اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، حمام ، و غیره – تجهیز خانه خود به کوچکترین جزئیات : پنجره ها ، شومینه ، کابینت ، پاسیو ، و غیره – مبله کردن اتاق خود با استفاده از یک مبلمان 3D و دارای کتابخانه شامل بیش از 2600 اشیاء – سفارشی کردن بافت و مواد : بام ، سنگ ، آجر ، و غیره – طراحی باغ خود و توپوگرافی از زمین خود – طراحی عرشه سفارشی متناسب با شکل خانه خود – واردات و صادرات فایل های خود به فرمت های DXF / DWG – سفارشی کردن نرده ها و درها – بسته طراحی کامل تمام خانه و باغ خود : اتاق ها ، بنیادها ، مبلمان ، دهانه ، و غیره – مناسب برای مبتدیان – سازگار با دیگر نرم افزار های طراحی مانند (AutoCad®, 3DS Studio Max,) – طراحی برنامه های خود و بازدید از خانه آینده – نمایش پروژه های خود در زمان های مختلف با استفاده از ابزار های حرفه ای – ایجاد برنامه ای برای ایجاد یک مدل کاغذ 3D – نمایش ساختار استخوان و برنامه های فنی خانه : فریم ، شمش ، لوله کشی ، گرمایش ، تهویه و برق – نمایش پروژه خود از زوایای مختلف و تفاسیر 3D : توپوگرافی (تغییرات در ارتفاع / سطح ، و غیره) ، قطع کردن، 3D CLEARVIEW و … – پایین آوردن هزینه ها – پشتیبانی از ویندوز های Windows XP , Windows Vista 32-bit , Windows 7 , Windows 7 64-bit , Windows 7 32-bit , Windows 8 , Windows 10 – اضافه شدن 650 اشیاء جدید با الهام از بهترین مارک های مبلمان اروپا – سیستم مدیریت کتابخانه محتوا (مواد، اشیاء ، رنگ ها ، گیاهان ، و غیره) – کمک خودآموز سیستم تعاملی – ابزار بخاری / رادیاتور – پیگیری پیشرفته و ابعاد – ارتقاء سقف و ابزار  

Architect 3D Gold And Express v18

لینک دانلود