تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Arduino 1.8.8 – Win

Arduino یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Arduino است که در رده نرم افزار های برنامه نویسی آردینو قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه برنامه نویسی آردینو است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های برنامه نویسی آردینو امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Arduino را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های برنامه نویسی آردینو است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Arduino با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه برنامه نویسی آردینو همراهی خواهد کرد. نرم افزار Arduino تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای برنامه نویسی آردینو برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه برنامه نویسی آردینو و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir arduino center

ویژگی های نرم افزار Arduino :– سادگی کار با نرم افزار– نرم افزار رایگان و بدون محدودیت زمانی کار میکند و نیازی به رجیستر ندارد– دارای کتابخانه ای جامع به همراه نمونه کارهای متعدد– پشتیبانی از کابل usb– قابلیت serial monitor جهت مشاهده لحظه ای اجرای کد– قابلیت ArduinoISP جهت فلش چیپ های AVR-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی برنامه نویسی آردینو– نرم افزار کاربردی برنامه نویسی آردینو-انجام برنامه نویسی آردینو با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Arduino  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Arduinoنوع نرم افزار :  ابزار برنامه نویسی آردینونوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Arduino

Arduino 1.8.8

Arduino is a proprietary software application developed by Arduino, which is part of Arduino's programming software, and has a wide range of capabilities and capabilities to help you develop and use this software. Today's software is one of the most popular Arduino programming categories, which, given the widespread use of Ardino programming software, is nowadays well-known as Arduino software enthusiasts. This functional product is one of the most powerful and undoubtedly the best Arduino programming software currently available on the Internet.

لینک دانلود