تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Arturia 3×3 FX v2019.3 – win

Arturia 3×3 FX، امروزه با پیشرفت تکنولوژی و قدم نهادن در عرصه ای جدید از ارائه نرم افزارهای مختلف در زمینه های گوناگون، افراد و متخصصان با آزادی عمل بسیاری در زمینه های گوناگون مواجه هستند که این ویژگی مهم به آنها در ارائه هرچه بهتر نتیجه کارهایشان کمک بسیاری می کند. از این رو عرصه موسیقی یکی از پیشگامان در زمینه ارائه نرم افزارهای تخصصی بوده و توانسته است تا بصورت روز افزون پیشرفت های خود را در این زمینه ادامه دهد. نرم افزار Arturia 3×3 FX یک بسته نرم افزاری در زمینه ویرایش و میکس موسیقی های مختلف در سبک های مختلف می باشد. می تواند گفت با استفاده از این نرم افزار صدا سخت افزار استودیو بزرگ به عنوان اثرات نرم افزاری دوباره متولد شده است. این نرم افزار با ارائه ویژگی هایی توانسته است تا تمامی نیازهای کاربران و متخصصان این عرصه را پوشش دهد. این بسته نرم افزاری شامل نرم افزارهای زیر است:

کمپرسور: Comp VCA-65 Comp FET-76 Comp TUBE-STA3 فیلترها: مینی فیلتر M12-فیلتر فیلتر SEM3 ترمینال: 1973-Pre TridA-Pre V76-Pre

Arturia.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Arturia 3×3 FX v2019.3:

شامل نرم افزارهای مختلفویرایش حرفه ای موسیقی هاسفارشی سازی تنظیمات

رابط کاربری حرفه ای

و …

مشخصات نرم افزار Arturia 3×3 FX v2019.3:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : میکس و مسترنوع فایل : EXE

Arturia 3x3 FX v2019.3 - win

The sound of big studio hardware reborn as software effects. Let’s face it, there are hundreds of software effects out there. You don’t have the time or the budget to try them all out and find the ones you like.


Included:


3 Compressors:
Comp VCA-65
Comp FET-76
Comp TUBE-STA


3 Filters:
Mini-Filter
M12-Filter
SEM-Filter


3 Preamps:
1973-Pre
TridA-Pre
V76-Pre

لینک دانلود