تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ASDIP Structural Concrete v3.3.5 – Win

ASDIP Structural Concrete نرم افزار پرکاربرد و محبوب ASDIP Structural Concrete یک نرم افزار مهندسی عمران و سازه می باشد که تنها برای طراحی اعضای بتنی سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کاربردهای این نرم افزار قدرتمند می توان طراحی برای پایه های ستون ها، تحمل دیوارها، ستون های بتنی، همچنین ستون های فلزی، حفظ دیوارها، صفحه های پایه و بسیاری موراد دیگر نام برد که همه آنها را با دقت و اطمینان پوشش می دهد. این نرم افزار با دارا بودن کاربری بسیار آسان و بصری به کاربر اجازه می دهد تا به آسانی بتواند با آن ازتباط برقرار کند و از آن بهره ببرد. از دیگر مزایای نرم افزار ASDIP Structural Concrete می توان به صرفه جویی در زمان و البته هزینه ها اشاره کرد که بسیار مهم می باشد.

سایر مشخصات : با استفاده از ASDIP Structural Concrete تمام مهندسین قادرند به آسانی و تنها در چند دقیقه به طراحی اعضای بتنی بپردازند و نتیجه های دقیق را از آن استنباط کنند. این نرم افزار با بهینه سازی مطمئن طرح ها مطابق با استاندارهای CAD به یاری مهندسین آمده است. همچنین می توانید به سرعت و دقت به بررسی و مرور طرح ها بپردازید و طرحی سریع و با قابلیت اطمینان بالا ایجاد کنید. به علاوه قادرید در کنار طراحی ها به تهیه نمودارهای لحظه ای، تعاملی و برشی بپردازید و نمودارهای تعاملی را در ستون ها و دیوارها به نمایش گرافیکی در آورید.

دانلود نرم افزار ASDIP Structural Concrete

ویژگی های نم افزار ASDIP Structural Concrete :– قابلیت تنظیم معیارهای طراحی– دارای گزینه های بسیار برای مدل های هندسی متنوع– قابلیت دریافت خروجی های با کیفیت بالا– قابلیت محاسبه دقیق و مرحله به مرحله– قابلیت مدیریت محاسبات– دارای ماژول های متنوع طراحی ستون ها– قابلیت طراحی دیوارهای بتنی تحت بارهای جانبی و عمودی– و بسیاری ویژگی منحصر به فرد و کارآمد دیگر

ASDIP Structural Concrete

لینک دانلود