تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker v1.1.2.1 – Win

Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker امروزه برقراری امنیت در سیستم های کامپیوتری جز مهمترین پروژه ها می باشند. با توجه به گسترس روز افزون موارد تهدید کننده امنیت سیستم ها، تلاش برای یافتن روشی مناسب جهت مقابه با این خطرات و پیشگیری از به سرقت رفتن اطلاعات محرمانه در سراسر جهان در حال برسی می باشد. نرم افزار های مختلفی برای شناسایی انواع مختلف ویروس ها و تهدید کننده ها طراحی و به بازار عرضه شده اند که هرکدام برای از بین بردن سری خاصی از موارد تهدید کننده می باشند. ما در این قسمت نرم افزاری قدرتمند و حرفه ای را برای تشخیص و از بین بردن حفره های امنیتی که جز اساسی ترین عوامل تهدید کننده امنیت سیستم ها در سال های اخیر به شمار می روند به شما معرفی خواهیم کرد. توسط این نرم افزار حرفه ای که با نام  Ashampoo Specter Meltdown CPU Checker عرضه شده است، قسمت عظیمی از اطلاعات شما در برابر حفره ها حفظ شده و از سرقت آن ها پیشگیری می شود.

سایر مشخصات : حفره های امنیتی specter  وmeltdown  با انجام سری محاسباتی موازی در حافظه سیستم شما به اطلاعات محرمانه شما دسترسی یافته و آن ها را با خطر از بین رفتن مواجه خواهند ساخت. توسط این نرم افزار فوق قدرتمند به راحتی پیش از اینکه اطلاعات شما مورد حمله دیگران قرار بگیرید نجات پیدا می کنند و امنیت آن ها برقرار می ماند. این نرم افزار در صورت آسیب‌ پذیری پردازنده شما در برابر مشکلات شناسایی شده راهکارهای امنیتی لازم برای رفع این تهدیدات را به صورت آنلاین به شما ارائه می دهد.

Ashampoo.Spectre.Meltdown.CPU.Checker.center

ویژگی های نرم افزار : Ashampoo Specter Meltdown CPU Checker– سرعت و قدرت بسیار بالا در شناسایی و حذف حفره های specter & meltdown– بررسی و تشخیص آسیب‌ پذیری‌ پردازنده ها– نمایش حالت امن یا آسیب پذیر پس از انجام پردازش های دقیق– ارائه راهکارهای امنیتی برای رفع تهدیدات

Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker

لینک دانلود