تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Ashisoft Duplicate File Finder Pro v7.5.0.2 – win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/12نسخه جدید Ashisoft Duplicate File Finder Pro v7.5.0.2 اضافه شد.

Ashisoft Duplicate File Finder، امروزه گشت و گذارها در اینترنت به قدری افزایش یافته است که تقریبا جزئی از زندگی افراد به شمار می روند. از این رو افراد فایل هایی از اینترنت دریافت نموده و آنها را بر روی سیستم خود ذخیره می نمایند. همچنین این فایل ها را از درایوهای خارجی نیز دریافت نموده و سبب می شود تا حافظه سیستم به مرور زمان پر شود. یک نکته مهم که در این میان وجود دارد این است که اکثر این فایل ها، فایل هایی تکراری هستند که همین امر سبب پر شدن حافظه سیستم می شود. بنابراین استفاده از نرم افزاری جهت پیدا کردن و حذف این فایل ها می تواند بسیار مفید باشد. نرم افزار Ashisoft Duplicate File Finder به همین منظور طراحی شده است. این نرم افزار ابزاری برای پیدا کردن و حذف فایل های تکراری بر روی شبکه خانگی و شرکت های بزرگ است. این نرم افزار در حالی به روند پیدا کردن فایل ها ادامه می دهد که هیچ نرم افزار بر روی یک کامپیوتر دیگر نصب نشده است. مقایسه بایت به بایت اطلاعات سیستم به شما برای دریافت نتایج دقیق کمک می کند و محتوای فایل تکراری بدون در نظر گرفتن نام فایل را جستجو می کند.

Ashisoft.Duplicate.File.Finder.center

ویژگی های نرم افزار Ashisoft Duplicate File Finder Pro v7.5.0.2:

به راحتی می توانید فایل های تکراری را در هارد دیسک خود جست و جو کنیدپیدا کردن و ردیابی موسیقی های تکراریبه راحتی کپی هایی از تصاویر مشابه را در هر پوشه کامپیوتر خود پیدا کنید

رابط کاربری ساده ای دارد

و …

مشخصات نرم افزار Ashisoft Duplicate File Finder Pro v7.5.0.2:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : بهینه سازینوع فایل : EXE

Ashisoft Duplicate File Finder Pro v7.5.0.2 - win

Duplicate File Finder tool designed to find and delete duplicate files over home and corporate network while no software installed on another computer. Fast byte-to-byte comparison gives you the accurate results and it searches duplicate file contents regardless of filename. A list of duplicate files can be removed, moved, or copied.

لینک دانلود