تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Astah Professional v8.1.0 – Win

Astah Professional یک پلتفرم نرم افزاری قدرتمند و حرفه ای برای ویرایش یونایتد (UML) ویرایش (DFD، ERDD، CRUD) و ایجاد نقشه های ذهنی جامع در هر کسب و کار است. علاوه بر این، Astah Professional ابزار ایجاد دیاگرام های مختلف و همچنین جداول نیازهای فلوچارت را فراهم می کند که می توانید از آن برای ایجاد هر نوع نمودار، نمودار یا تصویر استفاده کنید. مدل سازی سیستم های شما را به گونه ای تعریف می کند که ساده تر است، ساده تر برای برقراری ارتباط و ارتباط بیشتر با افرادی که از آنها استفاده می کنند. از برنامه ریزی، برای همکاری، طراحی Astah Professional به شما کمک می کند تا نرم افزار بهتر را بسازید.برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای  رسم فلوچارت، نمودارهای UML و نقشه های ذهنی هستید نرم افزار Astah Professional یکی دیگر از محصولات Astah  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  رسم فلوچارت، نمودارهای UML و نقشه های ذهنی بر آورده سازید. نرم افزار Astah Professional با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  رسم فلوچارت، نمودارهای UML و نقشه های ذهنی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Astah Professional تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  رسم فلوچارت، نمودارهای UML و نقشه های ذهنی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  رسم فلوچارت، نمودارهای UML و نقشه های ذهنی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir_App_Astah Professional center

ویژگی های نرم افزار Astah Professional :– سادگی کار با نرم افزار-ابزار رسم نقشه های ذهنی– استفاده آسان به همراه قابلیت سفارشی سازی محیط و ابزارها– رسم سناریو های مختاف استفاده از یک سیستم-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  رسم فلوچارت، نمودارهای UML و نقشه های ذهنی– نرم افزار کاربردی  رسم فلوچارت، نمودارهای UML و نقشه های ذهنی-انجام  رسم فلوچارت، نمودارهای UML و نقشه های ذهنی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Astah Professional  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Astahنوع نرم افزار :  ابزار  رسم فلوچارت، نمودارهای UML و نقشه های ذهنینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Astah Professional v8.1.0

Astah Professional is a powerful and professional software platform for Unified Modeling Language (UML) editing (integrate DFD, ERDD, CRUD) and for creating comprehensive mind maps in any business. Furthermore, Astah Professional provides various diagram creation tools as well as flowchart requirement tables that you can use to create any type of chart, diagram or illustration. Modeling defines your systems in a way that is easier to understand, simpler to communicate, and more in touch with the people that actually use them. From planning, to collaboration, to design Astah Professional will help you build better software.

لینک دانلود