تبلیغات

سریال آقا زاده

تبلیغات

سریال موچین

دانلود نرم افزار ASVIC Mech-Q Full Suite v4.16.001 – Win

هر نرم افزار CAD Mech-Q CAD مجموعه ای از توابع و ابزارهای 2D و 3D قدرتمند را ارائه می دهد که باعث می شود طراحی و طراحی مهندسی شما آسان و مقرون به صرفه باشد. به صورت جداگانه یا به عنوان یک مجتمع مهندسی همراه و مقرون به صرفه موجود است. ماژول نرم افزار مکانیک مکانیک شامل طیف گسترده ای از نمادهای مکانیکی، گیره ها، چرخ دنده ها، موارد دست زدن به مواد (رول های نقاله، زنجیر چرخ و مسیر)، چشمه ها، شفت ها و غیره می باشد. ماژول نرم افزار Mech-Q Piping Pro شامل طیف وسیعی از لوله، اتصالات، فلنج، سوپاپ، جوش داده شده، فلنج، رشته، پیچ، آهن چدن و چدن، Victaulic، PVC و چندین سیستم لوله کشی دیگر. این ماژول با ویژگی هایی مانند Auto-BOM مجهز است. استفاده از نرم افزار های جعبه ابزار مهندسی برای اتوکد روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با جعبه ابزار مهندسی برای اتوکد سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه جعبه ابزار مهندسی برای اتوکد هستید ،نرم افزار ASVIC Mech-Q Full Suite یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای جعبه ابزار مهندسی برای اتوکد جزو برترین نرم افزار ها در زمینه جعبه ابزار مهندسی برای اتوکد است. ابزارهای جعبه ابزار مهندسی برای اتوکد با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار ASVIC Mech-Q Full Suite با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر جعبه ابزار مهندسی برای اتوکد به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای جعبه ابزار مهندسی برای اتوکد برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir App ASVIC Mech-Q Full Suite center

ویژگی های نرم افزار ASVIC Mech-Q Full Suite : – سادگی کار با نرم افزار – دارای کتابخانه‌ای وسیع از پیج، مهره، اتصالات، کلید و پین‌ها – ارائه جعبه ابزارهای مهندسی با قابلیت شخصی‌سازی بالا – کاربردی در مهندسی مکانیک، صنایع، بیوتکنولوژی و پتروشیمی – اندازه‌گیری خودکار ابعاد مدل‌های طراحی شده – ساخت جداول مشخصات مدل‌های فولادی – جزئیات‌نویسی (Detailing) خودکار برای مدل‌ها -محیط بسیار قویی -ابزار بسیار قویی جعبه ابزار مهندسی برای اتوکد – نرم افزار کاربردی جعبه ابزار مهندسی برای اتوکد -انجام جعبه ابزار مهندسی برای اتوکد با در کمترین زمان -و …. مشخصات نرم افزار ASVIC Mech-Q Full Suite  : پلتفرم   : PC / Laptop زبان : انگلیسی سال انتشار : 2019 شرکت سازنده :   ASVIC نوع نرم افزار :  ابزار جعبه ابزار مهندسی برای اتوکد نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ASVIC Mech-Q Full Suite

ASVIC Mech-Q Full Suite v4.16.001

Each Mech-Q CAD software offers a set of powerful 2D & 3D functions and utilities that makes your engineering design and drafting work easy and cost effective. Available separately or as a bundled and cost effective Engineering Suite. The Mech-Q Mechanical software module includes a comprehensive range of mechanical symbols, fasteners, gears, material handling items (conveyor rolls, sprockets & trajectory), springs, shafts, etc. The Mech-Q Piping Pro software module includes a huge range of pipe, fittings, flanges, valves, welded, flanged, threaded, screwed, ductile iron & cast iron, "Victaulic",  PVC and several other piping systems. The module is equipped with features like Auto-BOM.

لینک دانلود